Gwiazda Cobra Kai, Ralph Macchio, przedstawił stosunkowo pozytywną aktualizację szóstego sezonu, stwierdzając, że spodziewa się oficjalnego odnowienia popularnej serii Netflix „bardzo szybko”. Pojawiając się w najnowszym odcinku podcastu Happy Sad Confused, Macchio ujawnia, że ​​chociaż sezon 6 Cobra Kai nie został jeszcze ogłoszony, dopóki widzowie będą oglądać, wszystko powinno być w porządku.

„Tak, my, zgodnie z prawdą, nie zostaliśmy jeszcze wybrani na sezon szósty, co naszym zdaniem powinno nastąpić bardzo szybko. Ale obserwuj dalej, wiesz, utrzymuj te liczby”.

Chociaż jest bardzo mało prawdopodobne, że Cobra Kai doda swoją nazwę do stale rosnącej listy anulowanych projektów Netflix, twórca Jon Hurwitz powiedział, że szósty sezon może zostać opóźniony. „Nadal pracujemy nad tym wszystkim z Sony i Netflix i nie mamy jeszcze oficjalnego sezonu 6 do ogłoszenia” – wyjaśnił we wrześniu. „Możemy powiedzieć, że ciągle myślimy o tych postaciach. Pracujemy teraz nad Obliterated dla Sony i Netflix. Zajmujemy się drugim miesiącem produkcji tego filmu i myślę, że zadziwi ludzi. Mamy jednak nadzieję, że na horyzoncie pojawi się więcej Cobra Kai Potencjalnie może być trochę więcej czasu oczekiwania, tylko dlatego, że jesteśmy w trakcie pracy nad tym drugim serialem, ale nie będzie to daleko w tyle, zakładając, że wszystko pójdzie tak, jak się spodziewamy.

Ralph Macchio drażni kinowe uniwersum Karate Kid i wspiera prequel Mr. Miyagi

Netflixa

Cobra Kai odniosła ogromny sukces, odkąd rozpoczęła się w 2018 roku, więc nic dziwnego, że Netflix chce teraz rozszerzyć franczyzę o spin-offy. Ralph Macchio drażnił się ostatnio z pojawieniem się Karate Kid Cinematic Universe, mówiąc: „To, co zostało stworzone, jest czymś w rodzaju tego Karate Kid Cinematic Universe, w którym Cobra Kai jest, wiesz, w centrum tego i kiedy ten dzień przyjdź na lądowanie, są inne obszary, z których możesz czerpać”.

Czytaj także  The Last of Us Showrunner Sheds Light on Joel's Transformation After Tragic Episode 5 Events

Macchio poparł nawet pomysł prequelu skupiającego się na młodym panu Miyagi, sensei i mentorze Daniela w filmach Karate Kid. „Ale wydaje mi się, że to po prostu… Jak nie zbadać historii i pochodzenia pana Miyagi? I co się stało?” powiedział. „Co go sprowadziło do tego miejsca; praca w tym mieszkaniu w Reseda? Jakie było jego życie przedtem? Myślę, że to byłoby fascynujące.”

Akcja Cobra Kai rozpoczyna się 34 lata po wydarzeniach z serii Karate Kid i skupia się na walczącym Johnnym Lawrence’ie, który obecnie ma 50 lat i pracuje jako majsterkowicz na pół etatu. Od tych skromnych początków wiele się wydarzyło, a karate zaraża Dolinę jak choroba. Po szokujących wynikach All-Valley Tournament, w najnowszej serii Cobra Kai Terry Silver rozszerza imperium Cobra Kai i próbuje uczynić karate w stylu „No Mercy” jedyną grą w mieście. Z Kreese za kratkami i Johnnym Lawrence’em odkładającym karate na bok, aby skupić się na naprawie szkód, które wyrządził; Daniel LaRusso musi zwrócić się o pomoc do starego przyjaciela.

W rolach głównych Ralph Macchio, William Zabka, Courtney Henggeler, Xolo Maridueña, Tanner Buchanan, Mary Mouser, Jacob Bertrand, Martin Kove, Peyton List i Thomas Ian Griffith, pierwsze pięć sezonów Cobra Kai jest już dostępnych w serwisie Netflix.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *