Najważniejsze zdjęcia

Reżyser Matt Reeves potwierdził, że trwają prace nad kontynuacją jego pierwszego przeboju na dużym ekranie, Cloverfield. W rozmowie z Comicbook.com Reeves ujawnia, że ​​pewnego dnia może skusić się na powrót do serii i chociaż nie wie, co studio ma w zanadrzu dla Cloverfield, które obchodzi w tym roku swoje 15-lecie, jest podekscytowany tym, co będzie dalej dla filmowego potwora.

„Nie mam pojęcia. Jestem bardzo podekscytowany tym, że robimy więcej i oczywiście nie mogę udzielić ci informacji na ten temat, ponieważ tak działa Cloverfield. Szczerze mówiąc, nigdy nie wiesz, co zamierzasz robić. Mimo że moja praca to w całości praca gatunkowa, muszę czuć w niej coś osobistego. Cloverfield w dużej mierze dotyczy moich niepokojów ”.

Jeśli chodzi o to, czy Reeves kiedykolwiek rozważy nakręcenie kolejnej części serii Cloverfield, filmowiec jest otwarty na ten pomysł, wykorzystując dobrze znaną filozofię „nigdy nie mów nigdy”.

„To był proces, który mnie wciągnął, to właśnie nauczyło mnie, jak to kręcić, jak rozmawiać z aktorami o tym, czym to było, ponieważ to było jak próba oparcia tego na podstawach z tej perspektywy i stworzenia czegoś szalonego, fantastycznego i gatunkowego , również wydaje się prawdziwy… Myślę, że gdyby inna historia miała się przedstawić, gdybym powiedział: „O rany, muszę opowiedzieć tę historię”. To nie jest niemożliwe. Nie powiedziałbym, że to pewne, ale nigdy nie powiedziałbym nigdy.

Oczekuje się, że następny film Cloverfield (który technicznie jest Cloverfield 4 po 10 Cloverfield Lane i The Cloverfield Paradox) będzie bezpośrednią kontynuacją pierwszego Cloverfield, a nie luźno powiązaną częścią. Słowo o kontynuacji pojawiło się po raz pierwszy w styczniu 2021 r., A Babak Anvari z Under the Shadow i I Came By jest teraz reżyserem.

Czytaj także  New Look at Idris Elba's Return in the Netflix Movie Luther: The Fallen Sun

Matt Reeves jest obecnie zajęty sequelem Batmana

Batman Zdjęcia Warner Bros

Oczywiście scenarzysta i reżyser Matt Reeves nie ma teraz zbyt wiele czasu na myślenie o świecie Cloverfield. Reeves obecnie ciężko pracuje nad dopracowaniem kontynuacji The Batman, a twórca filmu ujawnił niedawno, że on i jego partner scenarzysta Mattson Tomlin są zajęci tworzeniem czegoś ekscytującego do dalszych przygód Roberta Pattinsona Caped Crusader.

„Nie odpowiem na to pytanie, ale pracujemy nad filmem. Przedstawię ci to w ten sposób. Reeves zaczął, gdy zapytano go o rozwój The Batman 2. „Jesteśmy w tym głęboko i mój partner i ja piszemy, Mattson [Tomlin] i piszę, i to jest naprawdę ekscytujące, i jestem naprawdę podekscytowany tym, co robimy”.

Reeves nie tylko ma ponownie stanąć na czele The Batman, ale jest także odpowiedzialny za własne uniwersum Batmana, z serią skupiającą się na The Penguin i Arkham Asylum, które są obecnie w fazie rozwoju.

Chociaż sprawy Batmana i jego świata toczą się pomyślnie, widzowie prawdopodobnie poczekają trochę, zanim usiądą, aby obejrzeć kontynuację komiksu w kinach. Chociaż Matt Reeves i Mattson Tomlin odłożyli już pióro na papier, The Batman 2 podobno nie zostanie wydany „najwcześniej do 2025 roku”.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *