Najważniejsze zdjęcia

Reżyser Matt Reeves w końcu potwierdził pochodzenie tajemniczego potwora z Cloverfield. Piętnaście lat później. Rozmawiając z SYFY, Reeves ujawnił, że tak, potwór znany jako Cloverfield jest w rzeczywistości istotą pozaziemską, a ostatnie chwile pierwszego filmu pokazują jego przybycie na Ziemię.

„Kiedy wracamy do tego materiału, w którym na końcu są na diabelskim młynie, widać meteor lecący w dół i uderzający w ocean. To właściwie początek dziecka na Ziemi”.

Oprócz ostatecznego, ponad dekadę później, potwierdzenia, że ​​Cloverfield jest kosmitą, Reeves zaoferował również pewien wgląd w sposób myślenia stworzenia. Chociaż od czasu premiery Cloverfield w 2008 roku pojawiło się wiele spekulacji, Reeves ujawnił, że rzeczywiście mają konkretną historię pochodzenia i potwierdził, że Cloverfield jest gigantycznym, niszczącym miasto potworem, ale jest tylko dzieckiem.

„Pewnie, że tak. Ponieważ musisz wymyślić, jak pokierować potworem, że tak powiem. Więc musisz zrozumieć, co się z nimi dzieje emocjonalnie. A dla mnie wielką tajemnicą było to, że potwór był dzieckiem i doświadczał lęku separacyjnego. Powodem, dla którego potwór wariował, było to, że mieli napady z powodu szukania matki.

Tak więc, chociaż Cloverfield może wydawać się historią gigantycznego potwora atakującego Nowy Jork, faktem jest, że przestraszone dziecko bardziej boi się go niż my.

„A więc, [the monster] był tak samo przerażony jak główni bohaterowie, ponieważ wydaje się, że nie ma nic bardziej przerażającego niż element ludzki walczący z tym gigantycznym potworem, a właściwie obaj są po prostu przerażeni. To bałagan. To nie jest dobrze. Tak więc ta część była absolutnie czymś, o czym rozmawialiśmy podczas tworzenia stworzenia i sposobu, w jaki go nakręciłem”.

Matt Reeves niedawno potwierdził prace nad Cloverfield 4

koniczyna (2) Najważniejsze zdjęcia

Teraz, gdy Matt Reeves w końcu potwierdził pochodzenie tajemniczego potwora Cloverfied, nasze myśli mogą skierować się ku nadchodzącej kontynuacji, Cloverfield 4, nad którą Reeves niedawno potwierdził. „Nie mam pojęcia. Jestem bardzo podekscytowany tym, że robimy więcej i oczywiście nie mogę udzielić ci informacji na ten temat, ponieważ tak działa Cloverfield” — powiedział Reeves o kontynuacji. „Szczerze z tobą , nigdy nie wiesz, co zamierzasz zrobić. Mimo że moja praca to w całości praca gatunkowa, muszę czuć w niej coś osobistego. Cloverfield w dużej mierze dotyczy moich niepokojów”.

Czytaj także  Lumiere Awards Holds Its 13th Annual Celebration as ‘The Geeks Oscars’

Cloverfield 4 pojawia się po pierwszym Cloverfield, 10 Cloverfield Lane i The Cloverfield Paradox, ale oczekuje się, że będzie bardziej Cloverfield 2, bezpośrednio po wydarzeniach z pierwszego występu Reevesa. Wiadomość o kolejnej odsłonie serii Cloverfield pojawiła się po raz pierwszy w styczniu 2021 r., A Babak Anvari z Under the Shadow i I Came By jest teraz reżyserem.

Czy fakt, że Cloverfield jest kosmitą, który przybył przez meteoryt, i to małym kosmitą, zagra w Cloverfield 4, dopiero się okaże, ale bez wątpienia widzowie chcieliby zobaczyć powrót tajemniczego kaiju.

Jeśli chodzi o Reevesa, chociaż nie odrzuca pomysłu powrotu do serii Cloverfield w przyszłości, obecnie jest dość zajęty pracą nad The Batman 2 i jego szerszym wspólnym uniwersum Batmana.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *