WWE

Reelz ogłosił, że nowy film dokumentalny Chyna: Wrestling with Demons ma swoją premierę telewizyjną w ten weekend. Dokument zadebiutuje w niedzielę, 5 lutego o 21:00 ET (18:00 PT). Skupi się na życiu Joanie „Chyny” Laurer, zarówno na ringu, jak i poza nim, przed jej przedwczesną śmiercią w 2016 roku.

Wyprodukowany przez AMS Pictures film dokumentalny przedstawia przyjaciół i współpracowników Chyny, którzy dzielą się osobistymi historiami o przełomowej legendzie pro wrestlingu. Obejmuje to wywiady z Tammy „Sunny” Sytch, Jade Cargill, dr Drew Pinsky i Diamond Dallas Page.

Chyna: Wrestling with Demons będzie zagłębianiem się w wzloty i upadki życia Chyny. „Dziewiąty cud świata” kontrowersyjnie opuścił WWE w 2001 roku po tym, jak jej ówczesny chłopak Paul „Triple H” Levesque zerwał z nią, aby nawiązać związek ze Stephanie McMahon, córką szefa firmy Vince’a McMahona. Sposób, w jaki odeszła, w połączeniu z jej osobistymi zmaganiami, uniemożliwił jej powrót. Streszczenie nie będzie uciekać od niespokojnych lat, które nastąpiły po odejściu Chyny z WWE, jak zauważono w oficjalnym streszczeniu:

Chyna stała się bardziej znana ze swoich psychicznych zmagań, uzależnień i przedwczesnej śmierci niż z czterech krótkich lat występów na największej scenie wrestlingu. Od chwili, gdy eksplodowała na scenie wrestlingowej w 1997 roku, Chyna była pionierem. Nikt nigdy nie widział, jak muskularna kobieta o wzroście 5 stóp i 10 cali miażdży najbardziej doświadczonych męskich zapaśników na ringu. A Chyna rozkoszowała się wyposażeniem, które pojawiło się w świetle jupiterów – futrami, fantazyjnymi samochodami, rozkładówkami Playboya i legionami fanów wrestlingu który obsypywał ją pochwałami. Po raz pierwszy w życiu mamut, okaz fizyczny, poczuł się akceptowany, piękny i kochany. Ale niemal natychmiast po opuszczeniu WWE życie Chyny rozpoczęło 14-letnią spiralę usianą aresztowaniami, filmami porno, reality show, próbami samobójczymi i filmami na TMZ.

Czytaj także  The Last of Us Showrunner Sheds Light on Joel's Transformation After Tragic Episode 5 Events

Chyna miała wielkie problemy po odejściu z WWE

Chociaż Chyna była z pewnością jedyna w swoim rodzaju, nigdy nie przystosowała się dobrze do życia poza pro wrestlingiem. W ostatnich latach swojego życia Chyna próbowała naprawić swoje relacje z WWE, mając nadzieję, że zostanie wprowadzona do Hall of Fame firmy. Jednak po części ze względu na swoją pracę w filmach dla dorosłych Chyna bardzo rzadko pojawiała się w programach WWE i nigdy nie została sprowadzona z powrotem na oficjalny występ. Po jej śmierci została wprowadzona do WWE Hall of Fame jako część grupy D-Generation X.

Jak dodaje opis filmu Chyna: Wrestling with Demons:

Wygląda na to, że główny nurt celebrytów ostatecznie nie wiedział, co zrobić z Chyną; potężna kobieta, która była królową jednego świata, ale dryfowała po Hollywood, gdzie duże kobiety nie były czczone. Chyna desperacko tęskniła za uwielbieniem związanym z zapasami. Po części dlatego, że tak naprawdę nigdy go nie miała. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem wrestlingu, czy nie, ten porywający dodatek spodoba się każdemu. To opowieść o kobiecie, która ma nienasycony głód bycia na czasie; która chciała być kochana – nawet przez nieznajomych. Odsłonimy warstwy twardej powłoki Chyny i ujawnimy, dlaczego tak naprawdę jest ocalała. Ci, których Joanie Lauer jest najlepsza, mówią, że była kochającą, słodką, łagodną duszą – która po prostu nie mogła pokonać swoich demonów.

Premiera Chyna: Wrestling with Demons odbędzie się w niedzielę, 5 lutego na antenie Reelz.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *