NBCUniversal Syndication Studios

Chucky będzie dzierżył swój nóż przez co najmniej kolejny sezon. Kilka miesięcy po zakończeniu drugiego sezonu uznanego horroru, USA Network i SyFy postanowiły przyznać złotej lalce do zabijania Dona Manciniego kolejny zestaw odcinków, które będą nadal opowiadać historię kultowej postaci z horroru i Jake’a Wheelera.

Serial opowiada o morderczych eskapadach słynnej zabójczej lalki. Ścieżki Chucky’ego krzyżują się z arcywrogami, starymi sojusznikami i nowymi ofiarami, starając się wzbudzać strach i chaos, gdziekolwiek się pojawi. Po tym, jak jego diaboliczny plan inwazji na amerykańskie szpitale dziecięce został udaremniony w pierwszym sezonie, w drugim sezonie Chucky szuka zemsty na tych, których uważa za odpowiedzialnych: ocalałych nastolatkach Jake (Zackary Arthur), Devon (Björgvin Arnarson) i Lexy (Alyvia Alyn Lind), wraz z ze swoją byłą Tiffany (Jennifer Tilly), teraz jego zaprzysięgłym wrogiem. W międzyczasie „Jevon” próbuje poradzić sobie jako para w obliczu przeciwności losu w ich nowej katolickiej szkole, nie wspominając o zupełnie nowym ataku terroru ze strony demonicznej lalki.

Chucky Sezon 3 jest dzięki wsparciu fanów

Seria Chucky'ego Sieć SYFY/USA

Od swojej premiery w 2021 roku serialowi udało się stworzyć niesamowity fandom, łącząc oldschoolowych fanów Child’s Play z nowicjuszami, gotowymi pochłonąć śmiertelne przygody Chucky’ego i Jake’a, szczególnie dlatego, że postać jest częścią społeczności LGBTQ+. Coś, na co seria wskazuje w zwiastunie, który został wydany podczas ogłaszania odnowienia:

I, oczywiście, Don Mancini poświęcił swoich wyznawców i fanów Chucky’ego zwycięstwu, jakim jest osiągnięcie sezonu 3 w oficjalnym oświadczeniu za pośrednictwem SyFy:

„Obsada i ekipa Chucky’ego chcieliby podziękować zarówno fanom, jak i krytykom za ich przytłaczającą reakcję na drugi sezon, który, z przyjemnością ogłaszamy, dał teraz oficjalne zielone światło na sezon trzeci. Ta wiadomość bardzo ucieszyła Chucky’ego. Podziękuj za to Damballi, bo inaczej Chucky byłby naprawdę niemożliwy do zniesienia. Wielkie podziękowania należą się również naszym partnerom z SYFY, USA i UCP za pomoc w zajęciu Chucky’ego. Do zobaczenia w 2023 roku, kiedy sam Chucky obiecuje, że będzie to jego najstraszniejszy sezon w historii”.

Czytaj także  Paddy Considine Says Fans Misunderstood His House of the Dragon Character

Mancini również drażnił się z nadchodzącym sezonem w swoich mediach społecznościowych.

Chucky sezon 3 ma mieć premierę w SyFy i USA Network tej jesieni.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *