Obrazy uniwersalne

Filmy Powrót do przyszłości mogą być zabawne, ale było kilka rzeczy nie tak, że drugi film dotyczył przyszłości. Wydany w 1989 roku Powrót do przyszłości, część 2, przywrócił Michaela J. Foxa i Christophera Lloyda jako podróżników w czasie, Marty’ego McFly’a i Doca Browna, tym razem przenosząc się do roku 2015. Po wejściu w odległą przyszłość w latającym DeLoreanie, para, wraz z dziewczyną Marty’ego, Jennifer (Elisabeth Shue), są świadkami unoszącej się w powietrzu autostrady wypełnionej innymi latającymi samochodami wysoko nad ziemią.

W prawdziwym życiu rok 2015 przyszedł i minął, a samochody są teraz tak samo często na ziemi, jak w latach 80. Być może trochę zazdrosny o swoją postać z Powrotu do przyszłości, Lloyd zaczął lamentować na Twitterze, że wciąż nie możemy się poruszać, latając w powietrzu naszymi własnymi latającymi samochodami, nawet siedem lat temu, kiedy Powrót do przyszłości, część 2, przewidywał, że jeździłbym nimi regularnie.

„Myślałem, że do tej pory będziemy mieć latające samochody…”, mówi.

W odpowiedzi na komentarz kogoś na temat zanieczyszczenia hałasem, jaki spowodowałyby latające samochody, Lloyd dodał: „Myśleliśmy, że będziemy mieli je wystarczająco długo, aby znaleźć to rozwiązanie”.

Doktor Brown może jednak mieć rację

Delorean Marty Obrazy uniwersalne

Może nie byliśmy już w latających samochodach do 2015 roku, ale być może to nadal stanie się naszą przyszłością. W zeszłym roku poinformowano, że latający samochód pomyślnie ukończył lot testowy. „AirCar Prototype 1” firmy Klein Vision jest napędzany silnikiem BMW ze stałym śmigłem, dzięki czemu może latać. Latający samochód miał widoczne skrzydła, bardziej przypominające samolot niż latające samochody bez skrzydeł w Powrót do przyszłości, część 2, ale jest o krok bliżej do osiągnięcia tej rzeczywistości.

Tymczasem fani mogą w każdej chwili wrócić i obejrzeć klasyczne filmy Powrót do przyszłości, aby wyobrazić sobie świat pełen latających samochodów. Lloyd and Fox niedawno otworzyli również zupełnie nowy sklep Back to the Future, wprowadzający nowe towary dla fanów, a wszystko to w ramach starań o utrzymanie siły franczyzy wiele lat później.

Czytaj także  John Wick: Chapter 4 New Look Reveals Keanu Reeves & His Rival Assassins

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *