Zdjęcia z Kolumbii

Gwiazda Fright Night, Chris Sarandon, powrócił do roli wampira z kultowego horroru. Chociaż nie trwają żadne prace nad nowym filmem, scenarzysta i reżyser Tom Holland napisał zupełnie nową powieść osadzoną w uniwersum Fright Night. Powieść, która ma rozpocząć nową trylogię opowiadań, Fright Night: Origins, zawiera postacie i odniesienia, które rozszerzają historię filmu. Książka otrzymała teraz nową wersję audio w Audible z narracją Sarandona, a jako część pracy obejmuje to podkładanie głosu Jerry’emu Dandridge’owi w scenach z udziałem wampira.

Holland udostępnił wideo na Twitterze, na którym Sarandon ogłasza wiadomości. Reżyser mówi, że jest „niezmiernie podekscytowany, że Chris zrobił to dla fanów Fright Night, a biorąc pod uwagę reakcję, jasne jest, że fani horrorów również są zadowoleni.

„Cześć, tu Chris Sarandon, i chcę ogłosić ekscytujące wieści dla fanów Fright Night” – mówi Sarandon w filmie. „Opowiadałem Audible dla Fright Night: Origins. Nie mogę ci powiedzieć, ile radości sprawiło mi wcielenie się w znajomą postać Jerry’ego Dandridge’a, a także niektórych innych postaci w tym wspaniałym, wspaniałym utworze. Mam nadzieję, że cieszyć się nim tak bardzo jak ja”.

Sarandon dodaje głosem Jerry’ego Dandridge’a: „Witamy z powrotem w Fright Night”.

Fright Night: Origins opowiada nową historię w oryginalnym świecie Fright Night

Oryginalny reżyser Fright Night planuje kontynuację Legacy w stylu Halloween

Wydany w 1985 roku, Fright Night podąża za nastolatkiem Charleyem Brewsterem (William Ragsdale), który dowiaduje się, że jego sąsiad, Jerry Dandridge (Chris Sarandon), jest krwiożerczym wampirem. Zadaniem Charleya jest zmierzenie się z wampirem, a aby uzyskać przewagę, prosi o pomoc Petera Vincenta (Roddy McDowall), aktora, który grał łowców wampirów w telewizji. Film był hitem kasowym i od tego czasu stał się kultowym klasykiem, wysoko cenionym za jeden z największych filmów o wampirach w historii kina.

Fright Night otrzymał kontynuację, Fright Night Part 2 , w 1988 roku. Seria została ponownie uruchomiona remake’iem w 2011 roku, który miał własną kontynuację, Fright Night 2: New Blood z 2013 roku . Tom Holland wyraził chęć nakręcenia kolejnego filmu z postaciami z jego oryginalnego filmu Fright Night, zanim skupi swoje wysiłki na napisaniu nowej trylogii opowiadań, zaczynając od Fright Night: Origins.

Czytaj także  25 najlepszych filmów o seryjnych zabójcach, które nie są psychotyczne

Oficjalny opis książki brzmi:

„Szkoła średnia nie idzie dobrze nastoletniemu fanowi horrorów, Charleyowi Brewsterowi, który wciąż zmaga się ze stratą ojca. Znajduje się w swoim pierwszym poważnym związku z pełną życia i piękną Amy Peterson. Gdyby nowa miłość nie była wystarczająco skomplikowana, Charley jest również zawodzi Trygonometria. Pewnej nocy, wkuwając się do testu, Charley zauważa coś podejrzanego na sąsiednim podwórku, dwóch mężczyzn niosących coś, co wygląda na trumnę. Co się dzieje w starym wiktoriańskim domu i kim są nowi sąsiedzi Charleya?

Gra Fright Night: Origins jest już dostępna.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *