studia Marvela

Można by pomyśleć, że Chris Hemsworth byłby pierwszy w kolejce do okazania miłości i wsparcia swojemu ekranowemu bratu Marvela, Lokiemu, kiedy jego solowa seria trafiła na Disney +. Wygląda na to, że tak nie było, ponieważ Hemsworth niedawno przyznał, że nie wyszedł nawet poza jeden odcinek serialu, ponieważ jest po prostu zbyt zajęty.

Loki pojawił się na Disney+ jako jedna z najbardziej oczekiwanych serii Marvela ogłoszonych w tamtym czasie, a historia zaczyna się od momentu, gdy wersja Lokiego z 2012 roku była w stanie uciec z aresztu za pomocą Tesseraktu. W serialu Loki poznał i narcystycznie zakochał się w kobiecej odmianie siebie, rozwikłał tajemnicę istnienia TVA i udało mu się przyłożyć rękę do odblokowania multiwersu.

Pojawiając się w podcaście Happy Sad Confused, gwiazda Thora Hemsworth przyznał się, że zaczął oglądać serial, ale z innych powodów, w tym swoich dzieci, po prostu nigdy nie udało mu się obejrzeć więcej niż jednego odcinka. Aktor powiedział:

„Myślę, że widziałem odcinek Lokiego i pomyślałem:„ Och, to jest fajne … ”Mam troje dzieci, kolego. Mam trójkę dzieci i… włóczę się po okolicy… Nie, nic nie oglądałem. To nie dlatego, że nie chcę. Po prostu nie miałem czasu.

Czy Thor i Loki znów będą razem?

Thora Ragnaroka i Lokiego studia Marvela

Otwarcie multiwersu, ucieczka Lokiego z „napadu w czasie” w 2012 roku i ogólne przekonanie, że czas Thora w MCU może dobiegać końca, to tylko trzy powody, dla których wielu fanów wierzy, że Loki i Thor ponownie spotkają się na ekranie w w pewnym momencie podczas Multiverse Saga. Wraz z nadejściem 2. sezonu Lokiego w przyszłym roku, nowe odcinki prawdopodobnie dadzą pewne wskazówki, jak prawdopodobne jest to ponowne spotkanie.

Obecnie niewiele wiadomo o fabule drugiego sezonu Lokiego, ale oczekuje się, że Jonathan Majors zagra kolejną iterację Kanga Zdobywcy w serii. Niezależnie od tego, czy tym razem okaże się, że to koniec drogi dla Boga psot, wielu fanów Toma Hiddlestona, który stał się bohaterem-złoczyńcą, będzie miało nadzieję, że zostanie on przy filmach takich jak Dynastia Kang i Tajne wojny.

Czytaj także  Finn Wolfhard on Stranger Things Ending: 'It's Sad But It's Necessary'

Ze swojej strony Chris Hemsworth niedawno skomentował, że uważa, że ​​nadszedł czas, aby Thor odłożył młot. Chociaż wcześniej powiedział, że byłby szczęśliwy grając Thora tak długo, jak długo będą go chcieli widzowie, ostatnio skomentował:

„Czuję, że prawdopodobnie musielibyśmy zamknąć książkę, gdybym kiedykolwiek zrobił to ponownie, wiesz, co mam na myśli? Czuję, że prawdopodobnie to uzasadnia. Czuję, że prawdopodobnie byłby to finał, ale to nie jest oparte na niczym, co ktoś mi powiedział, ani na jakichkolwiek planach. Masz narodziny bohatera, podróż bohatera, potem śmierć bohatera i nie wiem – czy jestem na tym etapie? Kto wie?”

Drugi sezon Lokiego pojawi się na Disney+ w połowie 2023 roku.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *