Po 19 latach jako gospodarz serii The Bachelor w ABC, Chris Harrison miał niechlujne odejście z serialu po tym, jak spotkał się z reakcją na obraźliwe uwagi rasowe podczas wywiadu na początku 2021 roku. Harrison publicznie przeprosił po wywiadzie i ogłosił, że odchodzi powrót z pokazu. To najwyraźniej było za mało i w czerwcu 2021 roku ogłoszono, że Harrison całkowicie opuścił franczyzę.

Od czasu wyjazdu Harrison milczy na ten temat. To znaczy do teraz. Nowy podcast Harrisona w iHeartRadio, The Most Dramatic Podcast Ever… ukazał się w tym tygodniu, a były gospodarz w końcu się otwiera i rzuca cień na „Bachelor Nation”. Nowy podcast, którego tytuł nawiązuje do dobrze znanego, przesadzonego zwrotu marketingowego The Bachelor, ma rzekomo dotyczyć romantycznych związków jako całości. Harrison wykorzystał pierwszy odcinek, aby odnieść się do swojego wcześniejszego odejścia i kamienistej ścieżki, która po nim nastąpiła. „Jeśli ma to dotyczyć relacji, najważniejszą częścią tego jest komunikacja” — zaczął Harrison. „Nie rozmawialiśmy od dłuższego czasu i myślę, że nadszedł czas, abyśmy w końcu porozmawiali. I przepraszam, że to trwało tak długo”.

Uwagi z 2021 roku, które sprawiły, że Harrison znalazł się na tym stanowisku, miały miejsce podczas wywiadu z Rachel Lindsay, która później została pierwszą czarną kawalerką. Harrison bronił Rachael Kirkconnell, która brała udział w pierwszym sezonie czarnego kawalera Matta Jamesa i spotkała się z dezaprobatą, gdy fani odkryli, że brała udział w balu o tematyce przedwojennej w 2018 roku. Harrison powiedział, że ludzie potrzebują „odrobiny wdzięku, trochę zrozumienia” , trochę współczucia” dla Kirkconnella, który nie odniósł się jeszcze do krytyki, ale później przeprosił.

Harrison mówi: „To była chaotyczna, naprawdę zła rozmowa, a ja nie byłem normalnie elokwentny, ale on„ tak naprawdę nie martwił się zbytnio moją pracą ani programem ”. Harrison miał wrażenie, że jeśli przeprosi i wyjaśni intencje tych uwag, ludzie zrozumieją i pójdą dalej, ale tak nie było.

Czytaj także  Zdjęcia z 1923 roku ujawniają pierwsze spojrzenie na Harrisona Forda i Helen Mirren w prequelu Yellowstone

„Przeprosiny nie miały znaczenia. I nigdy w życiu nie widziałem takiego czasu. Nigdy nie wiedziałem, że to nie zadziała, jeśli szczerze przeprosisz i otworzysz swoje serce. I to było jak wrzask w jaskini, to po prostu nie miało znaczenia. Niczego to nie poruszyło i nie odsunęło nas od tego, co się właśnie wydarzyło. Więc nawet po tych przeprosinach wciąż byliśmy w punkcie zero. To było mylące i przerażające” – mówi Harrison.

Chris Harrison podtrzymuje intencje swoich uwag, ale mówi „Byłem chory na żołądek” po opuszczeniu franczyzy kawalerskiej

ABC

Po swoim burzliwym odejściu Harrison mówi, że zrobiło mu się niedobrze: „I schudłem 20 funtów. nie spałem. Nie jadłem, śmiertelnie się bałem – nie mojej pracy, ale mojej rodziny.” Kontynuował: „Martwiłem się o moje dzieci. Martwiłem się o moją rodzinę, mamę, tatę, brata, wszystkich moich bliskich, przyjaciół”.

Były gospodarz nadal podtrzymuje swoje zamiary podczas niesławnego wywiadu: „I chociaż próbowałem przekazać punkt, podtrzymuję”, kontynuuje Harrison, „Sposób, w jaki to zrobiłem, był bałaganiarski i rozczarowujący, i to po prostu nie jest ja.” Harrison kontynuuje w podcaście, mówiąc: „Ostatnią rzeczą, jakiej kiedykolwiek chciałem, było bycie agentem czegoś negatywnego. Niezależnie od tego, czy miało to związek z rasą, czy czymkolwiek innym, faktem, że byłem w to zamieszany i że miałem w tym duży udział, posiadam to.

„Moje nazwisko stało się synonimem tej politycznej błyskawicy w jednej butelce”. – Chrisa Harrisona

Harrison przypisuje część wzmożonej reakcji temperaturze politycznej w czasie incydentu w 2021 roku: „To był bardzo wybuchowy moment. A moje wyczucie czasu bycia niechlujnym, niewłaściwym i niewłaściwym w tym momencie – to moja wina, że ​​tego nie widziałem. Wiesz, byłem tak samo sfrustrowany, ślepy i wkurzony jak wszyscy inni na świecie, wychodząc z tego, z czego wyszliśmy. Ale to nie znaczy, że było OK”.

Czytaj także  Jon Favreau Shares Exciting Details of The Mandalorian Season 3

Po prawie dwóch latach milczenia wydaje się, że Harrison próbuje zadośćuczynić opinii publicznej i wyjaśnić, skąd pochodzi: „Jedną z kwestii, którą starałem się poruszyć, ale nie zrobiłem tego elokwentnie, było to, że ludzie potrzebują czasu, aby pomyśleć i potrzebują czasu w procesie. Musimy mieć wdzięk i cierpliwość dla ludzi, inaczej po prostu dostajesz bezsensownych, reaktywnych emocji. Chciałem odejść, uczyć się, zmieniać i przejść przez wszystko, przez co przeszedłem, zanim wygłosiłem tę prelekcję”. Słuchacze mogą włączyć podcast Harrisona lub sprawdzić Us Weekly, aby przeczytać więcej.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *