Najlepsze wideo

Gwiazda Marvela, Chris Evans, ma kłopoty w najnowszym spojrzeniu zza kulis nadchodzącego świątecznego filmu akcji, Red One. Korzystając z mediów społecznościowych, aby podzielić się kilkoma zdjęciami z kręcenia filmu, postać grana przez Evansa, o którym teraz wiemy, że będzie nazywać się Jack O’Malley, wygląda na to, że została wrzucona do lochu podczas próby uratowania Świąt u boku Dwayne’a „The Rock” Johnsona. Sprawdź najnowsze spojrzenie na Red One poniżej.

„Domowy odcinek na Red One! Uwielbiam to” – powiedział Evans w podpisie obok zdjęć zza kulis, które pokazują Kapitana Amerykę: Wojnę bohaterów i gwiazdę Avengers, wyglądającą na wszelkiego rodzaju ponurą, gdy siedzi sam w celi więziennej. Nie jest to jednak zwykła cela więzienna i wygląda na coś znacznie bardziej fantastycznego i średniowiecznego.

Wyreżyserowany przez Jake’a Kasdana, ze scenariuszem napisanym przez Chrisa Morgana i na podstawie oryginalnej historii Hirama Garcii, w Red One występują Dwayne Johnson i Chris Evans, obok Kiernana Shipki (Chilling Adventures of Sabrina), Lucy Liu (Kill Bill), Mary Elizabeth Ellis (W Filadelfii zawsze jest słonecznie), Nick Kroll (Don’t Worry Darling), Kristofer Hivju (Gra o tron) i Wesley Kimmel (Księga Boba Fetta), z JK Simmonsem (Spider-Man: No Way Home) w rolach głównych jako Święty Mikołaj i Bonnie Hunt (Jumanji, Toy Story 4) w roli Pani Mikołajowej.

Pomimo ogromnej ilości zdjęć zza kulis, które otrzymaliśmy do tej pory od Red One, szczegóły fabuły wciąż są zaskakująco cienkie na ziemi. Johnson ujawnił ostatnio jednak kilka szczegółów, w tym, że zagra dowódcę ELF, Calluma Drifta, i drażni się, że złoczyńcą tego utworu może być demoniczny Krampus.

Mamy nadzieję, że wkrótce otrzymamy bardziej dopracowane spojrzenie na Red One.

Red One przedstawia JK Simmonsa jako supersilnego Mikołaja

czerwony-one-simmons-santa studia Amazona

Czytaj także  James Cameron & Robert Rodriguez Swear Blood Oath to Make Alita: Battle Angel 2

Coś jeszcze, co wiemy o Red One, to to, że gwiazda Whiplash, JK Simmons, zagra superbohatera Świętego Mikołaja. Handlując brzuchem, który trzęsie się jak miska pełna galaretki, Mikołaj Simmons zamiast tego będzie pompował żelazo z The Rock, używając super siły, którą bez wątpienia nabył, niosąc co roku worek pełen prezentów.

„Panie, panowie i dzieci w każdym wieku, najfajniejszy, najsilniejszy, najmilszy, najbardziej zły dupek, najbardziej kochający i najbardziej OG Święty Mikołaj wszechczasów” – powiedział niedawno Johnson w podpisie obok innego zdjęcia z kręcenia. „Powołany do życia przez zdobywcę Oscara, JK Simmonsa, który przez wiele miesięcy ciężko pracował, by zagrać tę kultową rolę w NIESAMOWITYM KSZTAŁCIE w naszym świątecznym filmie franczyzowym RED ONE. Bawimy się świetnie, podobnie jak wy i wasze rodziny, kiedy obejrzycie nasz film!!”

Red One zapowiada się jako „podróżująca po świecie, czterokwadrantowa przygodowa komedia akcji, przedstawiająca zupełnie nowy wszechświat do odkrycia w ramach gatunku wakacyjnego” i ma zostać wydana wyłącznie w Prime Video w samą porę na sezon świąteczny 2023 r. Film jest podobno planowany jako pierwszy występ w potencjalnej serii dla platformy streamingowej.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *