W obecnej postaci wiemy, że X-Men prędzej czy później przybędą do Marvel Cinematic Universe, ale okaże się, kiedy przybędzie grupa mutantów. Szef Marvela, Kevin Feige, potwierdził, że istnieją wstępne plany ponownego wyobrażenia X-Men dla MCU, ale w tej chwili nie ma oficjalnych filmów nigdzie w harmonogramie wydań. Powiedziawszy to, postacie mogą potencjalnie pojawić się w dowolnym momencie w MCU i zawsze jest możliwe, że zostanie ogłoszony film X-Men lub serial Disney +.

W każdym razie będą różne nazwiska zgłaszane na ochotnika do niektórych ról, dopóki nie zostaną ogłoszone oficjalne ogłoszenia o castingu. Piosenkarka i aktorka Chloe Bailey, która jest połową Chloe x Halle wraz z siostrą Halle Bailey, niedawno przebrała się za Storm na Halloween. Przyciągnęło to wiele uwagi w Internecie, a nawet poprzednia aktorka Storm, Halle Berry, zauważyła, że ​​„zabiera to”.

Rozmawiając z Variety, Chloe Bailey skomentowała swój kostium Storm. Wyjaśniła, że ​​to jej ulubiona postać superbohatera, a zapytana, czy to był jej sposób na kampanię o tę rolę, zasugerowała, że ​​łatwo jest „wypełnić puste miejsca”, co oznacza, że ​​​​ten pomysł nie jest zbyt odległy. Jak mówi Bailey:

„Zawsze chciałem być superbohaterką, a ona jest moją ulubioną, więc możesz wypełnić puste miejsca. Jest po prostu taka zacięta, seksowna i silna – to wszystko, czym chcę być – a jednocześnie jest piękna. I nie bierze żadnego gówna.

Siostra Chloe, Halle Bailey, również jest wielką fanką burzy. Wcześniej powiedziała Variety w wywiadzie dla D23, że będzie gotowa na każdego superbohatera Marvela, chociaż przypadkiem nazwała Storma jako kogoś, kogo chciałaby zagrać. Jak powiedział wtedy Bailey:

„Myślę, że każdy superbohater Marvela byłby po prostu niesamowity. To znaczy, kocham Storm. Kocham tak wielu, kocham tak wielu. To byłoby po prostu fajne”.

Czytaj także  Priscilla Image Reveals First Look at Jacob Elordi and Cailee Spaeny as Elvis and Priscilla Presley

Halle Bailey chce być częścią Twojego świata

Disney

Czas pokaże, czy Halle Bailey uda się na MCU, ale najpierw stanie się częścią historii Disneya, debiutując w remake’u „Mała Syrenka”. Film wyreżyserowany przez Roba Marshalla przedstawia Baileya jako Ariel w nowej roli w obsadzie, w skład której wchodzą również Jonah Hauer-King, Art Malik, Javier Bardem, Daveed Diggs i Melissa McCarthy. Pomimo pewnej krytyki w mediach społecznościowych za ponowne wyobrażenie sobie fikcyjnej syreny z innym kolorem skóry, występ Bailey spotkał się z bardzo dużym uznaniem od wszystkich, którzy mieli okazję zobaczyć zajawkę. Zwiastun zwiastuna prezentujący umiejętności wokalne Bailey jako nowej Ariel, rozwiał wiele wątpliwości co do jej obsady w tej roli.

Mała Syrenka trafi do kin 26 maja 2023 roku.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *