Dystrybucja telewizji CBS

Wciąż napływają hołdy dla gwiazdy Cheers, Kirstie Alley, która niestety zmarła w wieku 71 lat po prywatnej walce z rakiem. Teraz niektórzy z jej współpracowników Cheers, w tym Ted Danson, Kelsey Grammer i Rhea Perlman, złożyli oświadczenia, składając kondolencje i chwaląc Alley, która wystąpiła w sitcomie z Bostonu w latach 1987-1993.

„Byłem dzisiaj w samolocie i zrobiłem coś, co rzadko robię. Oglądałem stary odcinek Cheers” – powiedział Ted Danson, który w swoim oświadczeniu dla Deadline wcielił się w byłego bejsbolistę, który stał się barmanem Samem Malone. „To był odcinek, w którym Tom Berenger oświadcza się Kirstie, która ciągle odmawia, mimo że desperacko chce powiedzieć tak. Kirstie była w tym naprawdę genialna. Jej umiejętność grania kobiety na skraju załamania nerwowego była zarówno poruszająca, jak i histerycznie zabawna. Rozśmieszyła mnie 30 lat temu, kiedy kręciła tę scenę, i tak samo rozśmieszyła mnie dzisiaj. Kiedy wysiadłam z samolotu, usłyszałam, że Kirstie nie żyje. Jestem taki smutny i wdzięczny za wszystkie momenty, kiedy mnie rozśmieszał. Przesyłam moją miłość do jej dzieci. Jak dobrze wiedzą, ich matka miała serce ze złota. Będzie mi jej brakować.”

Kelsey Grammer, która zagrała w Cheers jako porywczy psychiatra, dr Frasier Crane, zanim poprowadziła spin-off, Frasier, również wygłosiła krótkie oświadczenie, mówiąc: „Zawsze wierzyłem, że żal po osobie publicznej jest sprawą prywatną, ale powiem, że ją kochałem. ”.

Na koniec Rhea Perlman, która grała dowcipną cyniczkę Carlę Tortelli w wielokrotnie nagradzanym sitcomie, pochwaliła Alleya, którego uważała za jednego ze swoich najdroższych przyjaciół. „Kirstie była wyjątkową i cudowną osobą i przyjaciółką. Jej radość bycia była bezgraniczna” – powiedziała Perlman w swoim oświadczeniu. „Zaprzyjaźniliśmy się niemal natychmiast, kiedy dołączyła do obsady Cheers. Kochała dzieci i moje dzieci też ją kochały. Nocowaliśmy u niej w domu i szukaliśmy skarbów, które stworzyła. Organizowała masowe imprezy na Halloween i Wielkanoc, na które zaprosiła całą ekipę serialu i ich rodziny. Chciała, żeby wszyscy czuli się włączeni. Bardzo kochała swoje dzieci. Nigdy nie spotkałem nikogo takiego jak ona. Czuję się taka wdzięczna, że ​​ją poznałam. Będzie mi jej bardzo, bardzo brakowało”.

Czytaj także  Three Women Moves to Starz Following Showtime Cancelation

Kirstie Alley otrzymała nagrodę Emmy i Złoty Glob za rolę w Cheers

Kirstie Alley NBC

Znana z ról zarówno na dużym, jak i małym ekranie, to jej rola kierownika baru Rebecca Howe w Cheers, z której wielu fanów pamięta Kirstie Alley. Alley pojawiła się w 147 odcinkach serialu NBC po dołączeniu do serialu w 1987 roku, a następnie zdobyła zarówno nagrodę Emmy, jak i Złoty Glob za swoją rolę.

Kirstie Alley niestety zmarła 5 grudnia po krótkiej walce z rakiem. „Była otoczona przez najbliższą rodzinę i walczyła z wielką siłą, pozostawiając nam pewność niekończącej się radości życia i wszelkich przygód, które ją czekają” – czytamy w oświadczeniu jej dzieci. „Chociaż była ikoną na ekranie, była jeszcze bardziej niesamowitą matką i babcią”.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *