Disney+

Charlie Cox, gwiazda serialu Netflix Daredevil, przedstawił mocne argumenty przemawiające za powrotem Tatiany Maslany z She-Hulk do nadchodzącego Daredevil: Born Again na Disney +. Cox i Maslany stworzyli oszałamiający zespół w She-Hulk. Łatwo było dostrzec chemię między ich bohaterami, Mattem Murdockiem i Jennifer Walters, zarówno w bitwach sądowych, jak i poza ekranem. Mieli równowagę, która idealnie pasowała do serialu Marvela, z Charliem Coxem emanującym siłą i pewnością siebie, podczas gdy Maslany po mistrzowsku przedstawiła swojego wrażliwego, ale odważnego adwokata walczącego o sprawiedliwość. Fani obu postaci są zachwyceni perspektywą przeżycia większej ilości ich dowcipnych odpowiedzi, intensywnych bójek i romansów na ekranie, jeśli w ogóle tak się stanie.

Zapytany, co myśli o perspektywie pojawienia się Maslany w jego ponownym uruchomieniu Daredevil podczas niedawnego wywiadu z Metro.co.uk, Cox ujawnił, że:

„Nie ukrywam, że jestem wielkim fanem Tatiany, a zabawa, jaką mieliśmy w She-Hulk, była jedną z najlepszych, jakie miałem jako ta postać. Myślałem, że była niesamowita jako Jennifer Walters i Byłbym wielkim… na pewno zwolennikiem jej pojawienia się w naszym programie, gdyby była wolna, dostępna, chętna i wszystkie te rzeczy. Więc chciałbym, żeby tak się stało. Nie mam pojęcia, czy to możliwe.

Charlie Cox podekscytowany potencjalnymi crossoverami Marvela w nadchodzącej serii Daredevil

Śmiałek studia Marvela

Charlie Cox powołał do życia Matta Murdocka w serialu Netflix Daredevil z lat 2015-2018. Po przeniesieniu Daredevila z Netflix do Disney Plus, Charlie wyraził swoje wielkie oczekiwanie na potencjał crossoverów między postaciami Marvela. Wielu fanów uważa Charliego za ulubieńca fanów, ponieważ był chwalony za swój wyjątkowy portret bohatera-mściciela Matta Murdocka.

„Nic nie wiem. Nie czytałem niczego z żadnego scenariusza. Więc nie wiem. Nie mam pojęcia. Ale jedyną zabawną rzeczą w programie Daredevil jest oczywiście to, że kiedy byliśmy w Netflix, nie mieliśmy okazji, aby naprawdę mieć crossovery inne niż postacie, o których wiedzieliśmy, że mamy w świecie Netflix Marvel” – wyjaśnił. „Teraz te drzwi są szeroko otwarte na wszelkiego rodzaju możliwości i dla mnie, jako kogoś, kto stał się wielkim fanem komiksów i Kinowego Uniwersum Marvela, to naprawdę ekscytujące, że te drzwi są otwarte i że możemy mieć kamee z innych postaci, których nie mogliśmy wcześniej”.

Czytaj także  Ujawniono streszczenie Acolyte, seria Gwiezdnych wojen będzie podążać za byłym padawanem

Pomimo swojego pragnienia niecodziennego złoczyńcy, Cox powstrzymał się od dzielenia się jakimikolwiek teoriami na ich temat, najwyraźniej nie chcąc rozpoczynać fałszywych spekulacji ani narażać swoich fanów na rozczarowanie, jeśli jego pomysły się nie zmaterializują. Chociaż udało mu się zachować milczenie, jeden wyjątek się przedarł i był nim złoczyńca Stilt-Man, którego nazwał „niedorzecznym”. Stilt-Man po raz pierwszy pojawił się w Daredevil # 8 w czerwcu 1965 roku. Jego zbroja, wyposażona w potężne teleskopowe nogi, czyni go groźnym przeciwnikiem, zwłaszcza jeśli chodzi o dokonywanie napadów na wysokie piętra. Pomimo tego, że był przede wszystkim arcywrogiem Daredevila, walczył także z innymi bohaterami, takimi jak Iron Man i Thor.

Daredevil: Born Again zadebiutuje w 2024 roku.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *