studia Marvela

Trwa debata na temat tego, czy Charlie Cox powrócił do Marvel Cinematic Universe jako ten sam Matt Murdock z poprzedniej serii Daredevil, która obejmowała trzy sezony w Netflix. W 2018 roku, kiedy zakończył się program telewizyjny Daredevil, przyszłość Daredevila Coxa była bardzo niejasna. W miarę upływu lat wydawało się, że postać nigdy nie powróci, ale to się zmieniło, gdy Cox ponownie wcielił się w rolę w Spider-Man: No Way Home. Później pojawił się także w serialu Disney + She-Hulk: Attorney at Law.

Fani byli zachwyceni powrotem Coxa jako Daredevila tak czy inaczej, ale dyskusja o wariantach pozostawiła niektórych wciąż niepewnych, w jaki sposób Daredevil: Born Again będzie powiązany z poprzednim programem. Biorąc pod uwagę, że multiwers jest w tym momencie mocno częścią MCU, jest całkiem możliwe, że wydarzenia z serii Netflix miały miejsce inaczej lub wcale w przypadku Daredevila, którego będziemy śledzić w Born Again. Jednocześnie nie wykluczono, że programy Netflix są całkowicie kanoniczne z MCU, co zasadniczo uczyniłoby Daredevil: Born Again jak przedłużony czwarty sezon Daredevil.

W każdym razie Cox przyznaje, że nie jest pewien, czy tak czy inaczej, i tak naprawdę nie może udzielić prostej odpowiedzi na to pytanie. W nowym wywiadzie dla inews.co.uk aktor wydaje się iść w obie strony w swojej odpowiedzi, zauważając, że osobiście nie uważa, że ​​​​to inna postać. Przynajmniej Cox mówi, że podszedł do tej roli z takim nastawieniem, czując, że ponownie wciela się w tę samą rolę. Powiedziawszy to, mówi również, że nie widział jeszcze żadnych scenariuszy, więc nawet on nie będzie wiedział na pewno, dopóki nie dowie się, co dzieje się w nowym programie. Z wywiadu:

„Nie sądzę, że to inna postać. Po prostu myślę, że to może inny okres jego życia. Nie sądzę, aby moja interpretacja się zmieniła – zatrudnili tego samego aktora. Mówimy, że to zupełnie nowa… era , lub wariant? Nie czytałem scenariusza, więc nie wiem. Ale jakby, to część multiwersu?

Czytaj także  That '90s Show Trailer Has Some Fans Asking: 'Where's Hyde?'

Daredevil: Born Again będzie miał pewne różnice

charlie-cox-śmiałek studia Marvela

Chociaż nie można jeszcze odpowiedzieć na pytanie wariantowe, wiemy, że Daredevil: Born Again będzie miał pewne różnice w porównaniu z serią Netflix. Cox również niedawno powiedział w wywiadzie dla NME, że nowy program prawdopodobnie nie będzie tak krwawy w porównaniu do swojego poprzednika, prawdopodobnie jako produkt uboczny nowego programu, który pojawi się na Disney + zamiast na Netflix. Cox powiedział, że ma nadzieję, że posiadanie mniej krwawego produktu nie sprawi, że serial będzie mniej przyjemny.

„To musi być reinkarnacja, musi być inna, w przeciwnym razie po co to robimy? Moim zdaniem ta postać działa najlepiej, gdy jest skierowana do nieco bardziej dojrzałej publiczności. Instynktownie podpowiadam, że na Disney+ będzie mrocznie, ale to prawdopodobnie nie będzie tak krwawy. Powiedziałbym tym ludziom [expecting a continuation of the Netflix series], zrobiliśmy to. Weźmy rzeczy, które naprawdę zadziałały, ale czy możemy je rozszerzyć? Czy możemy odwołać się do nieco młodszej publiczności, nie tracąc tego, czego się nauczyliśmy o tym, co działa?”

Daredevil: Born Again, który składa się z aż 18 odcinków, będzie kręcony prawie przez cały rok i ma pojawić się na Disney+ w 2024 roku.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *