W niedzielny wieczór Harry Styles wykonał „As It Was” ze swoją grupą tancerzy na rozdaniu nagród Grammy, transmitowanym na żywo przez CBS i Paramount+. Spektakl dosłownie kręcił się wokół sceny, a wykonawcy tańczyli na obrotowej podłodze. Tam zrobiło się trochę chaotycznie. Billboard donosi, że według tancerzy scena faktycznie obracała się w złym kierunku, co zmusiło tancerzy do wykonania całej skomplikowanej rutyny wstecz. Niektórzy fani mogli zauważyć moment w poniższym występie, kiedy Styles niezbyt wdzięcznie zeskoczył z obracającego się koła i wydawało się, że trochę się potknął w drodze na twardą ziemię.

Każda chwila z góry blednęła w porównaniu z rojem uwagi, jaką Styles otrzymał za swój album roku i późniejszą kontrowersyjną mowę akceptacyjną, ale jego tancerze zajęli się mediami społecznościowymi, aby wyjaśnić niefortunny wypadek na obracającej się scenie. Styles wykonał „As It Was” w dramatycznym srebrnym, cekinowym kombinezonie, z około dwiema garstkami tancerzy występujących z nim, ale publiczność szybko skrytykowała słaby występ. Choreograf Dexter Da Rocha wyjaśnił na TikToku, że pomimo prób zespołu przez 10 dni, w noc występu scena obróciła się w złym kierunku.

Akademia nagrań

Wielu fanów skrytykowało występ jako „ospały”, ale tancerze bronili Stylesa i siebie. Jeden z tancerzy, Brandon Mathis, powtórzył historię choreografa, mówiąc na swoim Instagramie:

„Nie wiecie, że w momencie, gdy kurtyna się rozsunęła i nadszedł czas na występ, nasz gramofon zaczął obracać się w odwrotnym kierunku. Wstecz. Przestraszył nas wszystkich w telewizji na żywo i nic nie mogliśmy zrobić, aby to powstrzymać.

Inny tancerz, Dexter, udał się na Instagram, aby powiedzieć fanom, że desperacko próbowali zwrócić na siebie uwagę technika scenicznego, ale nie mieli innego wyboru, jak tylko improwizować. Wyraził ten sam sentyment, co inni tancerze, mówiąc:

Czytaj także  Wednesday and Enid's Relationship Could Turn Romantic According to Co-Creator

„Ćwiczyliśmy przez 10 dni, schodząc w dół tymi pięknymi formacjami i zsuwając się ze stołu podczas przetaczania się i po prostu robiąc to niesamowite, zmieniające się, fajne artystyczne gówno, a Harry wykonał tak dobrą robotę, integrując się z tym”.

Dexter mówił dalej:

„Wymiana wszystkich tych wzorców w miejscu, nawet nie idąc w tym kierunku, wydaje się łatwa” – powiedział. „Ponieważ jest okrągły, ciągnie cię w różnych kierunkach i jest szczególnym rodzajem równowagi. Przyzwyczailiśmy się do jednej drogi, a była to droga odwrotna. Tak więc na szczęście pracowaliśmy razem i daliśmy z siebie wszystko i udało nam się stworzyć jedną fajną formację na czas do strzału znad głowy, ale musieliśmy zmienić resztę.

Być może nikt nie zbliżył się do ilości uwagi, zarówno pozytywnej, jak i negatywnej, jaką Styles otrzymał na tegorocznej gali Grammy, ale nie jest jedyny. Gdy nieszczęsna twarz Bena Afflecka stała się memem i krążyły plotki o „satanicznym” występie Sama Smitha, jedno jest pewne: Grammy 2023 nie były nudne.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *