Fani popularnej mangi i anime Chainsaw Man mają nie lada gratkę w postaci oszałamiającej nowej grafiki, która przedstawia jedną z najbardziej kultowych postaci serii w jej najpotężniejszej postaci. Ten genialny fanart przedstawia ostateczną transformację Powera, przy użyciu pełnej mocy Blood Fiend.

W Człowieku piłą mechaniczną potwory to zwłoki, które zostały opętane przez diabły. Te zwłoki często można rozpoznać po dziwnych naroślach lub symbolach wokół głowy. W przypadku Powera jest ona Krwawym Diabłem i ma dwa szkarłatne rogi wyrastające z czubka jej czaszki. Zazwyczaj ma zdolność kontrolowania całej krwi we własnym ciele w celu tworzenia broni. Co więcej, jest również w stanie kontrolować krew innych, głównie poprzez bezpośredni kontakt, i można założyć, że zasięg i skuteczność tej zdolności jest jeszcze większa, gdy jest w jej prawdziwej postaci. Moc jest nawet w stanie zakłócić zdolności regeneracyjne wroga, mieszając jej własną krew z ich krwią. Z tak wyjątkowym zestawem mocy i absolutnie absurdalną osobowością nic dziwnego, że artyści z każdego zakątka internetu szybko gromadzili się, by namalować tego oburzającego diabła.

Grafika autorstwa @levinky_art na Twitterze przedstawia Moc w całej jej demonicznej chwale, z rogami, ostrymi zębami i przerażającą krwawą kosą pośród pola broni. Jest pokazana, jak stoi nad odblaskową powierzchnią, gdzie jej prawdziwa, diabelska natura jest widoczna, jakby nieustannie czaiła się pod fasadą jej cielesnego ja. Ta grafika fanów wyraźnie przywołuje poczucie podwójnej natury. Udaje mu się uchwycić typową hałaśliwą i zarozumiałą postawę Power, jednocześnie przypominając fanom, że wciąż jest diabłem w świecie piły mechanicznej i nie można jej lekceważyć.

Prawdziwa forma mocy leży tuż pod powierzchnią

Pomimo jej przerażającego wyglądu we wczesnych rozdziałach Chainsaw Man, prawdziwa natura Power nie wydaje się być ani zła, ani złowroga. Jest członkinią organizacji Devil Hunter i wykorzystuje swoje moce dla dobra, chroniąc świat przed innymi demonicznymi zagrożeniami. Czas pokazał, że jest także miłą i troskliwą osobą, pomimo swojej szorstkiej powierzchowności i trudnej przeszłości, okazując szczerą sympatię Meowy, Denjiemu i Aki. Grafika autorstwa @levinky_art dokładnie przedstawia dwoistą naturę Powera, zarówno jako zaciekłego demona, jak i współczującego człowieka. Oddaje również intensywną i brutalną naturę serii Chainsaw Man, która znana jest z pełnych akcji walk, groteskowych przemian i niepokojących demonicznych stworzeń.

Czytaj także  Pokémon Brings Back one of the Anime's Most Dangerous Weapons

Ogólnie rzecz biorąc, ta grafika fanów ukazuje prawdziwą naturę i okrucieństwo Power in Chainsaw Man, a fani z niecierpliwością oczekują adaptacji anime. Artystka wykonała niesamowitą pracę, ożywiając postać i oddając jej wyjątkową i złożoną naturę. To pozycja obowiązkowa dla fanów serii i przypomnienie o emocjach i niebezpieczeństwach, jakie czekają w nadchodzącym anime. Dodatkowo, gdy część 2 mangi Chainsaw Man trwa, pozostaje nadzieja, że ​​sama Blood Devil Power powróci w takiej czy innej formie.

Więcej: Chainsaw Man: Sen Denjiego oficjalnie czyni go złoczyńcą

Źródło: @levinky_art

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *