Jen Bartel, artystka dobrze znana ze swojej pracy nad komiksami DC, udostępniła grafikę fanów gry Chainsaw Man’s Power. W mediach społecznościowych ulubiona przez fanów postać drugoplanowa została przeprojektowana w komiksowym stylu. Power była wyróżniającą się postacią w serialu, dzięki czemu ta fanowska wersja jej postaci jest szczególnie zabawna.

Począwszy od serializacji w 2018 roku, Chainsaw Man Tatsuki Fujimoto dostarczył fanom mangi kilka niesamowitych postaci, którym można kibicować. Manga shonen wprowadziła Denji, Aki, Power i kilka innych postaci, które walczą z demonami w świecie z alternatywną historią. W połączeniu z mrocznymi elementami, Chainsaw Man to wielokrotnie nagradzana manga, która była tematem wielu niedawnych dzieł fanów. Biorąc pod uwagę niedawny debiut adaptacji anime studia animacji MAPPA, prawdopodobnie będzie ich znacznie więcej.

Jen Bartel udostępniła na Twitterze fanowską grafikę przedstawiającą Powera, jednego z potworów w filmie Chainsaw Man. Przyjaźń Powera z Denjim zaczyna się dziwnie, ale przeradza się w jedną z najbardziej fascynujących historii we wczesnych częściach historii. Grafika Bartel obejmuje charakterystyczne rogi Diabła i umieszcza ją w bardzo swobodnym, wygodnym stroju, który zapewnia dużą swobodę ruchów. Chociaż jest to duże odejście od jej munduru bezpieczeństwa publicznego i tradycyjnego wyglądu w Chainsaw Man, Power wygląda fantastycznie.

Power Art Jen Bartel pokazuje fandom i umiejętności artysty jednocześnie

Ta fanowska grafika Power jest połączona z filmem z prac w toku, który pokazuje proces Bartel w tworzeniu jej wersji Power. Bartel stworzył wiele wariantów okładek dla DC Comics, Marvel Comics i był znany z prezentowania innych dzieł fanów. Od hołdów Sailor Moon po Final Fantasy i grafikę Cowboy Bebop, artystyczna wizja Bartela rozprzestrzeniła się w wielu fandomach. Ta najnowsza sztuka dodaje Chainsaw Man do miksu w piękny sposób. Moc służy jako wspaniałe lustro dla Denjiego, biorąc pod uwagę jej związek z jej kotem, Meowy. Chociaż Meowy nie jest diabłem takim jak Pochita, Power troszczy się o swojego towarzysza podobnie jak Denji troszczył się o swojego. Jest również bardzo przerażająca i nie jest całkowicie człowiekiem, mimo że ma ludzką postać, jak antybohater serialu. Jej diabelskie opętanie nie jest takie samo jak jego, ale jest na tyle podobne, że ta dwójka jest bardzo dobrymi przyjaciółmi, którzy rozumieją swoje nieludzkie doświadczenia.

Czytaj także  Ash Finally Reunites With Three of His Most Iconic Pokémon

Power szybko stała się ulubienicą fanów i prawdopodobnie pozostanie nią teraz, kiedy zadebiutowała w anime. Występowała w innych dziełach fanów i często jest parowana z Denjim w tych, które koncentrują się na ich epickiej przyjaźni. Ponieważ Chainsaw Man jest najlepiej sprzedającą się mangą w ostatnich latach, prawdopodobne jest, że Power i jej towarzysze będą widziani w większej liczbie dzieł fanów, nawet od profesjonalnych artystów komiksowych znanych z pracy z DC i Marvel.

Więcej: Czarodziejka z Księżyca jest niesamowicie piękna w nowym fanartze, który trzeba zobaczyć

Źródło: Jen Bartel

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *