Najlepsze wideo

Carnival Row powraca do Prime Video z drugim i ostatnim sezonem w serwisie streamingowym. Serial, w którym występuje Orlando Bloom, opowiada o ludzkim detektywie i wróżce, którzy na nowo rozpalają niebezpieczny romans w wiktoriańskim świecie fantasy, gdzie niespokojny spokój miasta załamuje się, gdy seria morderstw ujawnia niewyobrażalnego potwora. Program miał swoją pierwszą premierę w 2019 roku, a powrót na kolejną wycieczkę zajął trzy długie lata. Dwójka głównych bohaterów, Cara Delevigne i Orlando Bloom, powróci do swoich ról, odpowiednio, Vignette Stonemoss i Rycroft Philostrate.

Prime Video opublikowało oficjalne streszczenie sezonu 2 Carnival Row, które brzmi:

„W świecie fantasy, w którym ścierają się ludzie i stworzenia, sezon drugi Carnival Row rozpoczyna się od byłego inspektora Rycrofta Philostrate aka Philo (Orlando Bloom), badającego serię makabrycznych morderstw podsycających napięcie społeczne. Vignette Stonemoss (Cara Delevingne) i spisek Czarnego Kruka zemsta za niesprawiedliwy ucisk wyrządzony przez ludzkich przywódców Burgue, Jonah Breakspear (Arty Froushan) i Sophie Longerbane (Caroline Ford). Tourmaline Larou (Karla Crome) dziedziczy nadprzyrodzone moce, które zagrażają jej losowi i przyszłości The Row. A po ucieczce Burgue i jej mściwy brat Ezra (Andrew Gower), Imogen Spurnrose (Tamzin Merchant) i jej partner Agreus Astrayon (David Gyasi) spotykają radykalnie nowe społeczeństwo, które wywraca do góry nogami ich plany.Ludzie i wróżki są podzielone, a wolność wisi na włosku. bohater stanie przed niemożliwymi dylematami i próbami definiującymi duszę w epickim zakończeniu Carnival Row”.

Pierwszy zestaw zdjęć wydanych z nadchodzącego sezonu można znaleźć poniżej.

Carnival Row pojawi się w Prime Video na początku 2023 roku

Karnawałowy rząd Najlepsze wideo

Chociaż powrót Carnival Row trwa już od dawna, długo oczekiwana seria w końcu nadejdzie wkrótce. Serial ma powrócić do Prime Video na początku przyszłego roku, a premiera zaplanowana jest na 17 lutego 2023 r. Pierwsze dwa odcinki zadebiutują razem, a następnie cotygodniowe odcinki w każdy piątek, aż do finału serialu 17 marca, który obejmie dwa odcinki raz Ponownie.

Czytaj także  Marvel Studios Slowing Down Production With Only Two Disney+ Series Now Being Released in 2023

Wygląda na to, że sezon 2 Carnival Row obejmie większość głównej obsady z pierwszego sezonu, z Delevigne (Paper Towns) i Bloom (The Lord of the Rings) w rolach głównych obok Tamzina Merchanta (The Tudors), Davida Gyasiego (Cloud Atlas), Simona McBurneya (Tinker Tailor Soldier Spy), Karla Crome (Misfits), Andrew Gover (Black Mirror), Caroline Ford (Pewnego razu) i Jamie Harris (The Prestige). Carnival Row to koprodukcja między Amazon Studios i Legendary Television, w której Erik Oleson jest showrunnerem i producentem wykonawczym.

Oglądaj Prime Video 17 lutego przyszłego roku, aby zobaczyć ostatni sezon Carnival Row. Ponadto poniżej możesz obejrzeć zwiastun sezonu 2.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *