Najlepsze wideo

Carnival Row, serial fantasy w Prime Video, przygotowuje się do ostatniego sezonu. Oficjalny zwiastun epickiego zakończenia serialu został wydany, pozostawiając fanów z niecierpliwością oczekujących, jak konflikt między ludźmi a wróżkami potoczy się w sezonie 2. Fani będą mogli obejrzeć finał serialu Carnival Row na Amazon Prime Video w lutym 17 marca 2023 r. Pierwsze dwa odcinki zostaną wyemitowane w tym samym czasie, a następnie nowe odcinki będą dostępne w każdy piątek aż do finału 17 marca, który obejmie również dwa odcinki.

Nowy zwiastun przygotowuje grunt pod ostateczny konflikt między ludźmi a mitycznymi stworzeniami fae. Napięcie między ludźmi a istotami wróżkowymi osiągnęło punkt wrzenia, a zwiastun przedstawia postać graną przez Orlando Blooma, inspektora Rycrofta Philostrate’a, badającego zwiększoną liczbę morderstw fae-ludzi. W międzyczasie postać grana przez Carę Delevingne, Vignette Stonemoss, łączy siły z Czarnym Krukiem, by szukać zemsty na ludzkich przywódcach Burgue, którzy ich uciskali. Każda postać ma swój własny, niepowtarzalny program, który ukształtuje przyszłość Row, a gdy będą walczyć o ochronę swojej wolności, będą musieli stawić czoła niemożliwym dylematom i testom.

Drugi sezon Carnival Row będzie jego finałem. Amazon Prime Video zdecydował się nie tworzyć trzeciego sezonu. Nowy zwiastun ostatniego sezonu można obejrzeć poniżej.

Carnival Row Sezon 2: Epicki finał o wysoką stawkę

Orlando Bloom i Cara Delevingne w Carnival Row Wideo Amazon Prime

W drugim sezonie wystąpi większość głównych aktorów z pierwszego sezonu, w tym Cara Delevigne, znana z roli w Suicide Squad, oraz Orlando Bloom, który zyskał sławę dzięki roli Legolasa w trylogii Władca Pierścieni. Inni znani aktorzy, którzy pojawią się w drugim sezonie, to Tamzin Merchant, który grał Catherine Howard w The Tudors, David Gyasi, który pojawił się w Cloud Atlas, oraz Simon McBurney, który wystąpił w Tinker Tailor Soldier Spy. Karla Crome, Andrew Gover, Caroline Ford i Jamie Harris również powrócą do swoich ról w drugim sezonie. Erik Oleson, znany z pracy przy takich serialach jak Daredevil, jest showrunnerem i producentem wykonawczym.

Czytaj także  The Hicks Mock Movie Tropes in the Cold Open for Season 11 of Letterkenny

Carnival Row bazuje na projekcie A Killing on Carnival Row autorstwa Travisa Beachama, znanego z pracy nad Pacific Rim i Clash of the Titans. Oficjalne streszczenie drugiego sezonu Carnival Row brzmi:

„W świecie fantasy, w którym ścierają się ludzie i stworzenia, sezon drugi Carnival Row rozpoczyna się od byłego inspektora Rycrofta Philostrate aka Philo (Orlando Bloom), badającego serię makabrycznych morderstw podsycających napięcie społeczne. Vignette Stonemoss (Cara Delevingne) i spisek Czarnego Kruka zemsta za niesprawiedliwy ucisk wyrządzony przez ludzkich przywódców Burgue, Jonah Breakspear (Arty Froushan) i Sophie Longerbane (Caroline Ford). Tourmaline Larou (Karla Crome) dziedziczy nadprzyrodzone moce, które zagrażają jej losowi i przyszłości The Row. A po ucieczce Burgue i jej mściwy brat Ezra (Andrew Gower), Imogen Spurnrose (Tamzin Merchant) i jej partner Agreus Astrayon (David Gyasi) spotykają radykalnie nowe społeczeństwo, które wywraca do góry nogami ich plany.Ludzie i wróżki są podzielone, a wolność wisi na włosku. bohater stanie przed niemożliwymi dylematami i próbami definiującymi duszę w epickim zakończeniu Carnival Row”.

Drugi i ostatni sezon Carnival Row zostanie wydany na Amazon Prime Video 17 lutego 2023 r.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *