Lucasfilm

Trzeci sezon Mandalorianina już teraz jest jednym z największych seriali, jakie kiedykolwiek transmitowano na Disney+, a ponieważ ostatni zwiastun pobił rekordy, gwiazda serialu, Carl Weathers, zachęca fanów do tego, co nazywa sezonem „slammin”. Weathers ponownie wcieli się w rolę Greefa Kargi, a także wyreżyseruje jeden odcinek nowego sezonu. Podczas rozmowy z Gambitem Weathers był bardziej niż szczęśliwy, mogąc zbudować oczekiwania co do nowych odcinków, mówiąc:

„Mogę powiedzieć tak: będę w tym. Mogę powiedzieć, że wyreżyserowałem odcinek. Mogę powiedzieć, że to będzie slammin”. Będzie wyglądał na większy niż w innych sezonach. A jeśli nie będziesz się bawić, przyjdziemy po ciebie. Będzie ogień. Prawda?

Mandalorianin jest obecnie klejnotem w koronie programów Lucasfilm Disney+ Star Wars. Nie popełniwszy błędu w pierwszych dwóch sezonach, nic nie powstrzyma nowego sezonu przed byciem kolejnym rekordzistą na platformie. Oprócz wielu powracających postaci, nowy sezon poszerza i tak już pokaźną listę reżyserów, z których każdy będzie reżyserował co najmniej jeden odcinek. Obejmuje to weteranów franczyzy, takich jak Rick Famuyiwa i Bryce Dallas Howard, a także nowe dodatki, takie jak Lee Isaac Chung.

Sezon 3 Mandalorian będzie większy niż w poprzednich sezonach

Mandalorianin Disneya

Mandalorianin rozpoczął się jako dość prosta historia i wylądował jako jeden z najbardziej chwalonych wpisów Gwiezdnych Wojen od czasu oryginalnej trylogii. Teraz historia się rozwija, co oznacza, że ​​zakres i skala serii również przesuwają granice. Dzięki serialowi wykorzystującemu The Volume, a także wielu zaawansowanym technologicznie praktycznym efektom, w nowym sezonie nie zabraknie spektakli, o czym wcześniej drażnił się showrunner Jon Favreau, komentując:

„Powiem, że zakres tego jest coraz większy, mamy naprawdę fajne bitwy kosmiczne, mamy wielu Mandalorian, mamy planetę Mandalore, o której mówiliśmy od dłuższego czasu. Widzimy Mandalorianina kultury i wielu wspaniałych aktorów, których widzieliście w poprzednich sezonach, powraca i zobaczycie ich wszystkich pracujących razem w tym serialu. To był bardzo ambitny sezon, wielu naszych reżyserów powróciło, mamy bardzo doświadczoną zespół, który pracuje razem od dłuższego czasu i myślę, że wielu ludziom spodoba się to, co mamy w zanadrzu”.

Czytaj także  Twórca serii przebojów mówi, że Netflix dostrzega ironię kryjącą się za serialem

Oczywiście sednem historii Mandalorianina jest relacja między głównym bohaterem Pedro Pascala, Dinem Djarinem, a Grogu, „Dzieckiem”, którego starał się chronić przez poprzednie dwa sezony, odkąd zapoznał się z małym, władającym Mocą „Dzieckiem”. Yoda. Jednak fani mają nadzieję na więcej oszałamiających momentów, które były rozproszone w całej serii. Dzięki większej liczbie epizodów i gwarantowanej mnóstwu akcji Mandalorianin zadebiutuje na Disney+ 1 marca.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *