Penn Badgley nie zamyka drzwi na potencjalny gościnny występ rapera Cardi B w serii thrillerów psychologicznych You. Cardi B jest wielką fanką serii i często tweetuje o serialu. Penn Badgley i Cardi B przez lata przyjaźnili się, okazując wzajemny publiczny podziw.

Cardi B pojawiła się już w serialu, ale prawdopodobnie nie w sposób, na jaki liczył raper, ponieważ jej piosenka I Like It została wykorzystana jako piosenka w tle otwierającego sezon czwartego sezonu. Ale, na szczęście, główny aktor serialu ujawnił, że jest dość otwarty na pomysł posiadania piosenkarza WAP w serialu.

Badgley powiedział Rolling Stone: „Czy chciałbym, żeby była w Tobie? Tak, gdyby zadziałało. Chciałem, żeby była w czwartym sezonie. Ale to musi działać. Wiesz, że? Jak mogłaby być kimkolwiek innym niż Cardi B?”. Następnie zapytano go, czy jest również otwarty na pomysł, że raper będzie tym, który wcieli się w postać, która ostatecznie zabije Joe, a on odpowiedział: „Nie zgadzam się”.

Cardi B fangirluje w programie od 2021 roku

Obrazy uniwersalne

Dla tych, którzy śledzą Cardi B na Twitterze, nie jest tajemnicą, że raper jest wielkim fanem You. Po raz pierwszy napisała na Twitterze o programie w październiku 2021 roku po tym, jak Badgley powiedział, że podziwia raperkę za jej autentyczność w korzystaniu z jej mediów społecznościowych. Raper zamieścił na Twitterze wideo z wywiadu Badgleya podczas wydarzenia In Conversation with YOU z podpisem: „OOOOMMFFGGGGGG ON MNIE ZNA!!!😱😱😱😱😱😱😱😱OMMMGGGG!!!!!! „

Wspomniany tweet wkrótce rozpocznie lata przyjaznej wymiany między nimi. Również w 2021 roku po raz pierwszy opowiadała się za udziałem w programie, publikując na Twitterze zdjęcie ze słowami: „Petycja, aby Cardi B wystąpiła gościnnie w 4. sezonie You!” Nie jest potwierdzone, czy wykorzystali piosenkę rapera na otwarciu czwartego sezonu z powodu tego tweeta.

Czytaj także  Timothee Chalamet Teams Up with Apple TV+ for New Ad Campaign

Miesiąc później Penn Badgley osobiście skontaktował się z raperem, wysyłając jej list, a następnie raper udostępnił list Badgley na swoim koncie z podpisem „Jak Joe znalazł mój nowy adres domowy? 😳😳”. To była ich ostatnia wymiana zdań, ale raperka ciągle tweetuje o programie, a nawet zmieniła swój profil na Twitterze ze zdjęciem Joe.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *