NBC

Candy Cane Lane nadal dodaje komediowe hity do swojej już imponującej listy. Według Variety Robin Thede, Nick Offerman i Chris Redd dołączają do wcześniej ogłoszonych członków obsady, Eddiego Murphy’ego, Tracee Ellis Ross i Jillian Bell. Grupę znakomitych zabawnych ludzi uzupełniają dobrze zapowiadający się Genneya Walton (#BlackAF), Madison Thomas (9-1-1) i Thaddeus J. Mixson (Creed III), których dodatki również ogłoszono dzisiaj.

Szczegóły fabuły świątecznego filmu trzymane są w tajemnicy, ale scenariusz napisał Kelly Younger, który jako inspirację powołał się na osobiste wspomnienia z wakacji z dzieciństwa. Film wyreżyserował Reginald Hudlin, a wyprodukowali Murphy i Charisse Hewitt-Webster dla Eddie Murphy Productions oraz Brian Grazer i Karen Lunder dla Imagine Entertainment. Candy Cane Lane ponownie łączy Murphy’ego, reżysera Hudlina i producenta Grazera. Trio współpracowało przy filmie Boomerang z 1992 roku.

Candy Cane Lane będzie transmitowany w Prime Video i jest pierwszym filmem z umowy obejmującej trzy obrazy między Amazonem a Murphym. Obecnie zdjęcia są kręcone w Los Angeles.

Gwiazdorska obsada komedii Candy Cane Lane

tracee-ellis-ross-black-ish ABC

Jeśli jego obsada jest jakąkolwiek wskazówką, jak zabawna będzie Candy Cane Lane, widzowie powinni być przygotowani na śmiech (dużo). Kariera Murphy’ego trwa ponad 40 lat i sięga jego początków w programie Saturday Night Live. Niektóre z jego znaczących filmów to 48 godzin, Trading Places, Coming to America i jego ostatnia kontynuacja, Dream Girls i Dolemite is My Name. Tracee Ellis Ross jest najbardziej znana z pracy nad serialami telewizyjnymi Girlfriends i Black-ish. W 2019 roku współtworzyła prequel tego ostatniego, Mixed-ish. Następnie zagra główną rolę i będzie producentem wykonawczym Jodie, spin-offie MTV Daria, w którym użyczy głosu tytułowej postaci. Jillian Bell jest najbardziej znana z roli w Brittany Runs a Marathon i Workaholics.

Offerman stał się gwiazdą po roli Rona Swansona w Parks and Recreation. Występował także w The Founders , A League of Their Own oraz Pam & Tommy , a także udzielał głosu postaciom w serialach animowanych, w tym Gravity Falls i The Great Northern . Niedawno ponownie spotkał się z gwiazdą Parks and Recreation, Amy Poehler, w programie NBC Making It, konkursie rękodzielniczym, którego duet jest współgospodarzem. Wkrótce będzie można go zobaczyć w wyczekiwanym przez HBO The Last of Us.

Czytaj także  Cocaine Bear Debuts with Perfect Score at Rotten Tomatoes

Thede jest twórcą serialu komediowego HBO A Black Lady Sketch Show. Thede występuje także w nagrodzonym Emmy serialu, pisze scenariusz, jest producentem wykonawczym i showrunnerem. Redd był członkiem obsady Saturday Night Live przez pięć lat. Obecnie występuje w Bust Down, serialu komediowym o grupie przyjaciół pracujących w kasynie w stanie Indiana. Redd jest współtwórcą i scenarzystą serialu.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *