Po pewnym oburzeniu w związku z jej planami dotyczącymi świątecznych filmów Great American Family, Candace Cameron Bure zaoferowała odpowiedź w oświadczeniu opublikowanym w Internecie. Bure opublikowała na Instagramie obszerne oświadczenie, w którym odrzuciła sugestię, że jest fanatyczna wobec społeczności LGBTQ+. Bure sugeruje, że jej komentarze zostały źle zinterpretowane przez media i że nie ma ona na myśli żadnej złej woli wobec nikogo innego.

„Wszyscy mnie znacie, wiecie ponad wszelką wątpliwość, że żywię wielką miłość i przywiązanie do wszystkich ludzi” — pisze Bure. „To absolutnie łamie mi serce, że ktoś kiedykolwiek pomyślałby, że celowo chcę kogoś urazić i skrzywdzić. Smuci mnie, że media często starają się nas podzielić, nawet wokół tematu tak pocieszającego i wesołego jak świąteczne filmy”.

Gwiazda „Pełnej chaty” dalej opisuje siebie jako oddaną chrześcijankę, która mocno wierzy, że „każda istota ludzka nosi obraz Boga”. W szczególności w odpowiedzi na media, które „wykorzystują tę okazję do podsycania płomieni konfliktu w nienawiści” do tych, którzy atakują Bure w Internecie, mówi, że i tak ma dla nich tylko miłość.

Aktorka i producentka bezpośrednio odniosła się do tego, co powiedziała o skupieniu się na „tradycyjnych małżeństwach”, opowiadając historie, które opowiada w nowych filmach świątecznych w Great American Family. Bure zwraca uwagę, że są ludzie „wszystkich grup etnicznych i tożsamości”, którzy mają i nadal będą wnosić wkład do sieci, podkreślając, że nie jest wobec nikogo uprzedzona. Jeśli chodzi o historie opowiadane w filmach, które produkuje w ramach paktu z GAF, Bure mówi, że to po prostu kwestia znalezienia miejsca w telewizji, które oferuje treści wyłącznie „oparte na wierze”, a nie mające na celu obrażanie kogokolwiek spoza tradycyjnego chrześcijaństwa rodziny.

„Od dawna chciałem znaleźć miejsce dla programów bardziej opartych na wierze” — zauważa Bure. „Jestem wdzięczny, że jestem integralną częścią młodej i rozwijającej się sieci. W moim wywiadzie, który nie został uwzględniony, wyraziłem również, że ludzie wszystkich grup etnicznych i tożsamości mają i nadal będą wnosić wielki wkład w sieć, zarówno w przed i za kamerą, do czego zachęcam iw pełni popieram”.

Czytaj także  Twórca Yellowstone odrzuca krytykę „Anti-Woke”.

Dodała: „Nigdy nie byłam zainteresowana prozelityzmem poprzez opowiadanie historii, ale celebrowaniem wielkości Boga w naszym życiu poprzez historie, które opowiadam”.

​​​​​​

Candace Cameron Bure została nazwana „bigotką”

kanał Hallmark

Kontrowersje zaczęły się od wywiadu dla Wall Street Journal, w którym Bure opowiedziała o swoich planach skupienia się na opowiadaniu historii o Wielkiej Amerykańskiej Rodzinie, które przedstawiają tradycyjne wartości chrześcijańskie. Chociaż Hallmark zadebiutuje w sieci w tym roku gejowskim filmem wakacyjnym, Bure potwierdził, że w tym czasie nie było planów nakręcenia podobnych filmów w GAF. Powiedziała również, że jest świadoma trendów w 2022 roku, ale pomysł polega na utrzymaniu „tradycyjnego małżeństwa” w centrum uwagi. Spowodowało to krytykę w Internecie, a także ze strony celebrytów, takich jak JoJo Siwa i Hilarie Burton.

„Teraz po prostu otwarcie przyznają się do swojej bigoterii” – napisał Burton na Twitterze. „Wywołałem to gówno lata temu, kiedy Abbott był w Hallmark. Dobrze, że go rzucili. Bycie LGBTQ nie jest „trendem”. Ten facet i jego sieć są obrzydliwi. Ty też Cukierku. Nie ma nic nietradycyjnego w parach osób tej samej płci”.

Pierwszy świąteczny film Bure’a z Great American Family, A Christmas…Present, zadebiutuje 27 listopada

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *