Telewizja 20

Nagrodzony Emmy program telewizyjny Buffy the Vampire Slayer to prawdziwy klasyk lat 90., który zainspirował niezliczoną liczbę fanów i artystów. Od Scooby Gang po niezliczone Big Bads w serialu, fani nie mogli się nacieszyć dziwaczną blondynką zabijającą wampiry i jej przyjaciółmi. Ale oczywiście jednym z elementów serii, którego fani Buffy nigdy nie zapomną, był zakazany romans z pierwszą miłością Buffy, Angel (w tej roli David Boreanaz). Niedawno, podczas wywiadu w The Summit z Joshem Horowitzem (relacjonowanym przez ScreenRant), Boreanaz opowiedział o swojej karierze i pierwszym spotkaniu ze swoją byłą gwiazdą Buffy, Sarah Michelle Gellar.

Podczas pierwszego sezonu Buffy widzowie zostali przedstawieni tytułowej postaci i wylęgającemu się wampirowi Aniołowi, który później służył jako jej okazjonalna miłość. Chociaż postać Boreanaza ostatecznie odeszła z serialu po trzecim sezonie (w jego spinoffowym programie Angel), romans między Buffy i Angel oraz ich historia miłosna pozostały silnym statkiem dla wielu fanów serialu.

Po tym, jak podczas rozmowy z Horowitzem pojawił się temat Buffy, Boreanaz mówił o zdobyciu roli Anioła i zauważył, że Buffy była jego pierwszą główną rolą. Gwiazda Bones powiedziała: „Wszedłem, mam mojego menedżera w ciągu tygodnia. Byłem wtedy z moją pierwszą agencją i oni mówili:„ o tak, podpisaliśmy z tobą kontrakt na siedem z 13 odcinków ”. Prawda? Pomyślałem: „Och, świetnie, to jest ogromne”. Nie myślałem o tym zbyt wiele, ale pamiętam, jak czytałem podsumowanie”.

Boreanaz kontynuował: „To było jak ten wampir z duszą. Miał 240 lat i jest trochę jak Joe Louis wojowników. Możesz go powalić, ale on zawsze się podniesie, prawda? z aspektem wojownika. Na przykład postać, która podniesie się bez względu na to, ile razy zostanie powalona. Więc to była moja mantra w procesie bycia obsadzonym w tej roli. I tak w końcu przebrnąłem ten proces, zatrudniają mnie, a następnego dnia jestem jak garderoba, włosy, wiesz, obszerny specjalny makijaż, jak wszystkie te rzeczy”.

Czytaj także  Breaking Bad Stars Thank Fans for 15 Years of Support

David Boreanaz po raz pierwszy spotkał Sarah Michelle Gellar dzień przed rozpoczęciem kręcenia scen dla Buffy

Scena z Buffy the Vampire Slayer Telewizja 20

Aktor przypomniał sobie swoje pierwsze przyjacielskie spotkanie ze swoim współpracownikiem, Gellarem. Boreanaz powiedział: „Spotkałem Sarę po raz pierwszy na planie dzień przed planowanym kręceniem następnego dnia. I pamiętam, jak wszedłem na plan, sufity były bardzo niskie i trwała sekwencja walki i tam była Sarah, jakby w oddali. I wiesz, spotkałem ją i byłem po prostu zdumiony, jak właśnie skończyli kręcić scenę, a ekipa rozpadała się i przenosiła, a ona tam była.

Gwiazda SEAL Team opowiedziała następnie o osobowości Gellara, ujawniając, że jego kostium był słodki od samego początku. Powiedział: „Była taka żywiołowa, energiczna i bardzo miła. A ja… po prostu zachowuję spokój, prawda? Po prostu cokolwiek robisz, byłeś tam, zrobiłeś to. Nigdy nie pokaż swoje słabości, prawda? Jestem jak… umieram w środku. Mówię: „Tak, wiesz, do zobaczenia jutro w pracy, będzie wspaniale”. Nigdy wcześniej tak naprawdę tego nie robiłem, nigdy w życiu, prawda? Więc zdobycie tej pracy było ogromne.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *