Nie proponuj filmu biograficznego Britney Spears. Piosenkarka „Toxic”, która w swoim życiu i karierze miała zarówno wzloty, jak i upadki, była tematem wielu niedawnych filmów dokumentalnych skupiających się na jej dawnej pracy konserwatorskiej. Niektórzy mogą powiedzieć, że to, przez co przeszła, mogłoby posłużyć za fascynujący film, a biorąc pod uwagę jej ogromną sławę i sukces, wydaje się prawdopodobne, że pewnego dnia powstanie film biograficzny Britney Spears.

Tak czy inaczej, sama Spears nie chce, aby stało się to w najbliższej przyszłości. W niedawnym poście na Instagramie Spears napisała uroczystą wiadomość o odzyskaniu życia, najwyraźniej ciesząc się nowo odkrytą wolnością po zakończeniu jej konserwatorstwa. Spears powiedziała również, że wieje, że ludzie w Hollywood chcą zobaczyć, jak została potraktowana biograficznie, i to jest coś, co uważa za obraźliwe, wskazując, że „jeszcze nie umarła”.

„Dobre wieści, dobre wieści!!! Wciąż oddycham”, mówi Spears w poście, zauważając, „to zabawne, że te same dwie osoby, które dały mi życie, są dokładnie tymi samymi 2 osobami, które je odebrały… ale zgadnij co!!! żyję i znowu oddycham!!!”

Następnie dodała: „Teraz, kiedy oddycham… mam czas… jest inaczej! Podoba mi się! Słyszę o ludziach, którzy chcą robić filmy o moim życiu… stary, nie jestem martwy! Chociaż to jest całkiem, kurwa, jasne, że woleli mnie martwego”.

Britney Spears mówi, że w najbliższym czasie nie będzie żadnych filmów

LIS

Spears ma pewne doświadczenie w aktorstwie, grając w filmie Crossroads z 2002 roku obok takich nazwisk jak Zoe Saldana, Taryn Manning, Anson Mount, Kim Cattrall i Dan Aykroyd. Miała także sporadyczne epizody, w których grała samą siebie, na przykład w filmach Goldmember, Pauly Shore Is Dead i Corporate Animals. Spears często pojawiała się również w telewizji w takich programach jak Will & Grace, How I Met Your Mother, Glee i Jane the Virgin.

Czytaj także  Robert Downey Jr. jako Lex Luthor w fanowskim zwiastunie Człowieka ze stali 2

Ale Spears po prostu nie wydaje się czuć, że nadszedł czas, aby jej własna historia doczekała się pełnometrażowego filmu. W międzyczasie wielu innych muzyków zostanie zamiast tego potraktowanych biograficznie. Niedawno Roku wypuścił WEIRD: The Al Yankovic Story, film „Weird Al” Yankovic, który zasadniczo służy jako parodia biografii muzyków. Yankovic był współautorem filmu i wystąpił w specjalnej roli. Madonna stoi również na czele filmu biograficznego o swoim życiu i osobiście wybrała Julię Garner do zagrania jej w nadchodzącym filmie.

W pracach jest też mnóstwo biografii o zmarłych piosenkarzach. Niektóre z wielu muzycznych legend, które mają filmy o nich, to między innymi Buddy Holly, Bob Marley, Amy Winehouse, Michael Jackson, Whitney Houston i Ronnie Spector.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *