Zdjęcia Walta Disneya

Brendan Fraser wspomina swoją rolę w George of the Jungle, jednej z ról, które uczyniły go ikoną kina. Wydaje się jednak, że aktor musiał dołożyć wszelkich starań, aby utrzymać się w doskonałej formie fizycznej na potrzeby filmu, co ostatecznie spowodowało problemy z pamięcią. Will rozmawiając z Adamem Sandlerem dla Variety’s Actors on Actors, Fraser przypomniał sobie, że jadł tak mało, że zaczęło mu to mieszać w mózgu.

George of the Jungle został wydany w 1997 roku i przedstawiał Frasera w tytułowej roli. Oparty na parodii serialu animowanego Tarzana, serial wymagał od aktora noszenia bardzo skąpych ubrań, co oznaczało, że jego ciało musiało wyglądać dokładnie tak, jak trzeba. Kiedy Sandler wspomniał o filmie, Fraser powiedział:

„Szafa była nie było szafy. George nosi przepaskę biodrową. byłam woskowana. Pozbawiony węglowodanów. Po pracy wracałem do domu i zatrzymywałem się, żeby coś zjeść. Pewnego dnia potrzebowałem trochę gotówki, poszedłem do bankomatu i nie mogłem sobie przypomnieć numeru PIN, ponieważ mój mózg wariował. Walenie w rzecz. Nie jadłem tej nocy”.

Chociaż wydaje się, że Fraser cierpiał za swoje rzemiosło, aby nakręcić George of the Jungle, opłaciło się, ponieważ film był hitem kasowym po zarobieniu ponad 170 milionów dolarów i nadal ma kolejne ćwierć wieku później.

Brendan Fraser niedawno przeprosił za incydent z George’em z dżungli

Jerzy z dżungli Obrazy Buena Vista

Podczas kręcenia filmu George of the Jungle jeden wyczyn zatrzymał ruch uliczny w San Francisco, za co Brendan Fraser ostatnio w humorystyczny sposób przeprosił podczas występu na Mill Valley Film Festival. Będąc z powrotem w mieście, Fraser powiedział:

„Mam prawie do przeprosin. Kiedy kręciliśmy George of the Jungle, George idzie ratować spadochroniarza zaplątanego w most Golden Gate. To oznacza, że ​​Disney zawiesił manekin na spadochronie ze słupków. stoją nieruchomo po obu stronach mostu. Moja przyczepa była po drugiej stronie parkingu. Pamiętam tylko, jak oglądałem most Golden Gate. Zwisał z niego manekin spadochroniarza. Miałem włączony telewizor, a Oprah przerwano, bo specjalny reportaż z helikopterami mówiący, że na moście wisi spadochron. A ja — zaraz, patrzę na helikoptery i telewizję — ktoś nie wyciągnął pozwolenia, ktoś będzie miał kłopoty z burmistrza. Więc mogę tylko za to przeprosić”.

Czytaj także  James Cameron prawie wyprzedził Leonardo DiCaprio za rolę w Titanicu zamiast postawy aktora

Podczas gdy George of the Jungle nigdy nie będzie klasyfikowany obok niektórych z największych filmów wszechczasów, film ma wystarczająco dużo dziedzictwa, aby zapewnić, że wiele osób nadal będzie go ciepło wspominać. Największym powodem jego długowieczności jest sam Fraser, który rzuca się w rolę, dosłownie, z radością i entuzjazmem. Podczas gdy nowe role Frasera mają poważniejszy charakter, jego zdolności komediowe zawsze będą dostępne dla wszystkich w George of the Jungle.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *