Obrazy uniwersalne

Gwiazda mumii, Brendan Fraser, „nie jest przeciwny” powrotowi do roli Ricka O’Connella w kolejnej kontynuacji serii przygodowych gier akcji. Deklarując „zapisz mnie” podczas omawiania pomysłu na kolejną wycieczkę The Mummy z Pete’em Hammondem z Deadline, Fraser mówi, że nigdy nie odrzuciłby szansy (ani pensji), która wiązałaby się z ponownym zmierzeniem się z nieumarłym Imhotepem.

„O rany, nie znam żadnych pikantnych szczegółów na ten temat. Ale od jakiegoś czasu jest to pytanie otwarte. nie jestem temu przeciwny. Nie znam aktora, który nie chce pracy. Nie wydaje mi się, żebym był tak sławny i jednocześnie nieopłacany w swoim życiu zawodowym, więc zapisz mnie.

Wydany w 1999 roku Mumia występuje w Brendan Fraser jako poszukiwacz przygód Rick O’Connell obok Rachel Weisz jako egiptolog Evelyn Carnahan. Para musi współpracować, gdy przeklęty arcykapłan o nadprzyrodzonych mocach, Imhotep, zostaje przypadkowo obudzony i przystępuje do przeprowadzenia zemsty przeciwko ludzkości. Pomimo otrzymania mieszanych recenzji od krytyków po premierze, Mumia odniosła sukces finansowy i od tego czasu stała się ulubieńcem publiczności ze względu na swój urok złotej ery przygodowej gry akcji.

Po Mumii pojawiły się dwie kontynuacje, The Mummy Returns w 2001 i The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor w 2008, zanim został ponownie uruchomiony przez Toma Cruise’a w 2017. Ponowne uruchomienie, które wcale nie poszło dobrze.

Od tamtej pory fani zastanawiali się, czy Brendan Fraser zostanie kiedykolwiek poproszony o przywrócenie serii „Mumia” z powrotem do zachwycającego miejsca, w którym powinna być, a aktor stwierdził, że byłby otwarty na powrót, gdyby znaleziono odpowiednią fabułę. „Nie wiem, jak by to działało, ale byłbym otwarty na to, gdyby ktoś wpadł na właściwy pomysł” — powiedział Fraser w zeszłym roku.

Czytaj także  New Knock at the Cabin Poster Teases the M. Night Shyamalan Horror Outing

Ponieważ The Brenaissance jest teraz w pełnym rozkwicie, widzowie bez wątpienia z radością zobaczą, jak Brendan Fraser i Rachel Weisz ponownie łączą siły, by przeżyć kolejne przygody. W rzeczywistości, dlaczego nie wskrzesić Mrocznego Wszechświata z Rickiem O’Connellem i Evelyn Carnahan w jego centrum, rzucając tę ​​parę przeciwko wszelkiego rodzaju potworom z Uniwersum? Pomarzyć można…

Brendan Fraser jest teraz faworytem do Oscara za rolę w filmie Wieloryb

Brendan Fraser jako Charlie A24

Na razie Brendan Fraser jest zajęty walką z rzeczami o wiele bardziej przyziemnymi niż wszechpotężne mumie w Wielorybie. Oparty na sztuce Samuela D. Huntera z 2012 roku, The Whale widzi Frasera prowadzącego najnowszy występ reżysera Darrena Aronofsky’ego. Fraser występuje w The Whale jako Charlie, 600-funtowy mężczyzna w średnim wieku, który próbuje odnowić kontakt ze swoją 17-letnią córką. Oboje oddalili się od siebie po tym, jak Charlie porzucił rodzinę dla swojego gejowskiego kochanka, który później zmarł, co prowadzi do tego, że Charlie objada się z bólu i poczucia winy.

The Whale, w którym występują Hong Chau, Samantha Morton, Ty Simpkins i Sadie Sink u boku Brendana Frasera, ukazał się w kinach 21 grudnia 2022 roku. Jak dotąd gra Frasera przyniosła mu wszelkiego rodzaju owacje na stojąco, pochwały krytyków i nagrody, z aktor obecnie faworytem do zdobycia Oscara dla najlepszego aktora na 95. ceremonii rozdania Oscarów.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *