Aktor Brendan Fraser ujawnił, jak to jest ponownie spotkać się ze zdobywcą Oscara Leonardo DiCaprio w nadchodzącym westernie kryminalnym w reżyserii Martina Scorsese, Killers of the Flower Moon. Rozmawiając z GQ, Fraser ujawnił, co powiedział mu DiCaprio, kiedy para ponownie stanęła twarzą w twarz po tych wszystkich latach, a Killers of the Flower Moon po raz pierwszy widzieli się od czasu, gdy DiCaprio miał „17, 16 lat”. być może” i wystąpił w przejmującym dramacie z 1993 roku Co gryzie Gilberta Grape’a.

„Myślę, że byłem wtedy w School Ties czy coś w tym stylu i byłem trochę oszołomiony, ale chciałem mu tylko powiedzieć: Słuchaj, słuchaj. To było niesamowite. I powtórzył mi to. Pamiętał mnie. Powiedział : „Byłeś jedynym facetem, który nie traktował mnie jak małe dziecko. Zgłosił się do mnie na ochotnika. To było znaczące”.

Po cierpieniach w życiu osobistym i wieloletniej nieobecności na ekranach, Fraser cieszy się ze swojego słynnego powrotu i wyjaśnia, jak to jest być na planie zarówno z Leonardo DiCaprio, jak i przełomowym reżyserem Martinem Scorsese.

„Fantazjowałem, że czuję się jak jeden z uczniów w warsztacie Michała Anioła”.

Wyreżyserowany przez Martina Scorsese na podstawie scenariusza Scorsese i Erica Rotha, oparty na książce non-fiction Killers of the Flower Moon: The Osage Murders and the Birth of the FBI autorstwa Davida Granna, Killers of the Flower Moon będzie eksplorować prawdziwe morderstwa na życie, które miały miejsce w Narodzie Osagów w latach dwudziestych XX wieku po odkryciu ropy naftowej na ziemiach plemiennych. Incydent wywołał poważne śledztwo FBI kierowane przez 29-letniego J. Edgara Hoovera i byłego strażnika Teksasu, Toma White’a, którego zagra Jesse Plemons, gwiazda Breaking Bad i The Irishman.

W projekcie DiCaprio występuje jako Ernest Burkhart, a Robert De Niro ma wcielić się w jego wuja, Williama Hale’a. Tymczasem Brendan Fraser występuje jako WS Hamilton, a reszta obsady to Lily Gladstone, Tantoo Cardinal i John Lithgow. Killers of the Flower Moon będzie dystrybuowany przez Paramount Pictures i Apple TV+, a jego premiera ma się odbyć na Festiwalu Filmowym w Cannes w maju 2023 roku.

Czytaj także  Film o powrocie Lindsay Lohan Falling for Christmas został wydany w serwisie Netflix

Brendan Fraser jest faworytem do Oscara za rolę w filmie Wieloryb

A24

Brendan Fraser, którego kariera nabrała rozpędu w ciągu ostatnich kilku lat, jest teraz ulubieńcem Oscara za główną rolę w filmie Wieloryb w reżyserii Darrena Aronofsky’ego. Oparty na sztuce Samuela D. Huntera z 2012 roku, The Whale będzie zawierał Brendana Frasera prowadzącego ostatnią wycieczkę Darrena Aronofsky’ego jako Charlie, 600-funtowy mężczyzna w średnim wieku, który próbuje odnowić kontakt ze swoją 17-letnią córką. Oboje oddalili się od siebie po tym, jak Charlie porzucił rodzinę dla swojego gejowskiego kochanka, który później zmarł, co prowadzi do tego, że Charlie objada się z bólu i poczucia winy.

Fraser niedawno zadeklarował, że będzie walczył o Oscara, mówiąc, że jest to winien sobie, swojej rodzinie i twórcom filmu, aby zrobić zdjęcie. „Jestem to sobie winien. Jestem to winien filmowcom. Wiem, że jestem to winien tym fanom, którzy zapłacili, żeby przyjść i mnie zobaczyć, stanąć w kolejce w słońcu i wiesz, to wszystko. Jestem to winien moim dzieciom. To jest mój strzał – powiedział Fraser.

Wyreżyserowany przez Darrena Aronofsky’ego i napisany przez Samuela D. Huntera, The Whale w rolach głównych występują Sadie Sink, Hong Chau, Samantha Morton i Ty Simpkins wraz z Brendanem Fraserem. .

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *