AMC

Fani świętują 15. rocznicę powstania Breaking Bad. Stworzony przez Vince’a Gilligana serial miał swoją premierę na antenie AMC 20 stycznia 2008 roku i ostatecznie obejmował pięć sezonów, zanim zakończył się w 2013 roku. W tym czasie serial zebrał ogromne pochwały i ugruntowaną reputację jednego z największych programów telewizyjnych cały czas. A wszystko zaczęło się od odcinka pilotażowego, w którym Bryan Cranston został przedstawiony jako nauczyciel w szkole średniej i przyszły król narkotyków Walter White.

„Nie mogę w to uwierzyć, ale Breaking Bad miał swoją premierę na AMC 15 lat temu”, jak czytamy w jednym z tweetów. „Vince Gilligan i spółka zmienili w moich oczach telewizję na zawsze, tworząc wszechświat postaci S-tier”.

Inny tweet opublikowany przez konto fanów dodaje: „15 lat temu Breaking Bad wyemitował swój odcinek pilotażowy. Historia telewizji zmieniła się na zawsze. Top 3 najlepszych programów telewizyjnych wszechczasów i nie podlega dyskusji”.

„Wszystkiego najlepszego z okazji 15. urodzin pierwszego odcinka Breaking Bad” – mówi ktoś inny.

Nawet ci, którzy nie byli obecni na premierze, kiedy został wyemitowany po raz pierwszy, świętują nadejście serialu, jak mówi inny fan: „Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Breaking Bad! To jest mój ulubiony program numer 1 wszechczasów. imprezujcie, ale mój Boże, kochałem każdą sekundę tego. Dziękuję Vince’owi Gilliganowi i Peterowi Gouldowi za stworzenie najwspanialszego show, jaki kiedykolwiek powstał. Kocham was bardzo.

Bezpłatna usługa przesyłania strumieniowego Pluto TV przypomina również fanom, że teraz byłby dobry moment, aby bezpłatnie obejrzeć serial na kanale Stories by AMC.

Postacie Breaking Bad trwają dalej

Bryan Cranston, Aaron Paul, Bob Odenkirk Breaking Bad Zadzwoń do Saula Telewizor Sony Pictures

Dziedzictwo Breaking Bad trwa, nawet jeśli serial zakończył się dekadę temu. Od tamtej pory jej główni bohaterowie ponownie wcielali się w swoje role w specjalnych występach, w tym w epizodach w ostatnim sezonie Better Call Saul w zeszłym roku. Wkrótce znów będą razem, ponieważ niedawno ujawniono, że Bryan Cranston i Aaron Paul powrócą jako Walt i Jesse w reklamie Super Bowl dla PopCorners.

Czytaj także  Stephen 'tWitch' Boss, The Ellen DeGeneres Show Co-Host and DJ, Dies at 40

W serialu u nauczyciela chemii w szkole średniej, Waltera White’a (Cranston), zdiagnozowano raka płuc. Aby opłacić rachunki medyczne i zapewnić byt swojej rodzinie po jego śmierci, Walter wykorzystuje swoją wiedzę chemiczną, aby z pomocą byłego studenta Jesse’ego Pinkmana (Paul) rozpocząć produkcję wysokiej jakości metamfetaminy, mając nadzieję, że ukryje przed nim swoją przestępczą działalność. żona Skyler (Anna Gunn), syn Walter Jr. (RJ Mitte), a przede wszystkim jego szwagier Hank (Dean Norris). W serialu występują także Betsy Brandt, Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Giancarlo Esposito, Steven Michael Quezada, Matt Jones, Charles Baker, Laura Fraser i Mark Margolis.

Poniżej możesz zobaczyć więcej postów fanów z okazji 15. rocznicy Breaking Bad.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *