Telewizor Sony Pictures

Kolejna znajoma twarz dołączyła do byłych współpracowników Breaking Bad, Bryana Cranstona i Aarona Paula, w nadchodzącej reklamie PopCorners na Super Bowl. Wcześniej ogłoszono, że zarówno Cranston, jak i Paul powrócą do reklamy, ponownie wcielając się w role kucharzy metamfetaminy Waltera White’a i Jessego Pinkmana. Zajawki ujawniły również pierwsze spojrzenia na postacie z pustyni Albuquerque w nowej reklamie, a nowy zwiastun wideo oficjalnie ponownie łączy tę dwójkę z postaciami w ich kamperze. Obejrzyj poniżej, za pośrednictwem PopCorners.

PopCorners opublikowało także kolejny podgląd reklamy Super Bowl, w tym z inną gwiazdą z Breaking Bad. Co ciekawe, Raymond Cruz wcielił się w antagonistę Tuco Salamankę w pierwszych dwóch sezonach serialu, służąc jako pierwszy główny wróg Walta i Jessego. Postać powróciła w prequelowej serii Better Call Saul, a Cruz ponownie wcielił się w tę rolę. Kiedy Better Call Saul zakończyło się w zeszłym roku, wydawało się, że Cruz już nigdy nie zagra tej postaci, ale to tylko pokazuje, że fani nigdy nie powinni mówić nigdy.

Na nowym zdjęciu Tuco spotyka się z Waltem i Jessem na pustyni. „Wytatuowany maniak prędkości”, jak opisał go kiedyś Saul Goodman (Bob Odenkirk), trzyma torbę popcornerów, najwyraźniej w ramach jakiejś umowy z Waltem i Jessem. Czy to możliwe, że ta przekąska jest tak smaczna, że ​​Tuco reaguje na nią w nadmiernie podekscytowany sposób, tak jak zrobiłby to z pewną niebieską substancją, którą podano mu w prawdziwym programie telewizyjnym?

Poniżej możesz zobaczyć pełnowymiarowe zdjęcie ponownego spotkania Tuco z Waltem i Jessem.

Zdjęcie ujawnienia talentów PopCorners 3 Telewizor Sony Pictures

Gwiazdy serialu „Breaking Bad” ponownie łączą siły, by oglądać popcornery

Aaron Paul PopCorners Frito-Lay

To prowadzi nas do zastanowienia się, czy będą inne niespodzianki dla fanów Breaking Bad z reklamą PopCorners. Powyższy zwiastun wideo wydaje się być luźnym odtworzeniem niezapomnianej sceny z serialu, w której Walt i Jesse utknęli na pustyni, mając problem z uruchomieniem kampera. Jedną z głównych różnic jest to, że tym razem Walt spokojnie je PopCorners, co czyni go znacznie bardziej łagodnym niż w programie telewizyjnym. Zdjęcie z Tuco przypomina również moment, w którym ta postać spotykała się z Waltem i Jessem, aby kupić ich produkt. Ile innych odniesień i pisanek będzie w końcowej reklamie?

Czytaj także  James Gunn Reacts to Titans and Doom Patrol Cancelations

Fani mogą zobaczyć, jak wygląda reklama podczas transmisji na żywo podczas Super Bowl 12 lutego 2023 r.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *