Breaking Bad już dawno się skończyło, ale jego gwiazdy nadal się jednoczą. W latach, które minęły od zakończenia serii, gwiazdy Breaking Bad kontynuowały odrębne przedsięwzięcia. Dla Deana Norrisa, który grał agenta DEA, Hanka Schradera, oznaczało to zakup kalifornijskiej Swing Inn Cafe, oferującej obfite żarcie wspaniałym mieszkańcom Temecula.

Niedawno stary przyjaciel zatrzymał się, by złożyć Norrisowi wizytę w Swing Inn Cafe. Bryan Cranston zagrał Waltera White’a, brata Norrisa, w Breaking Bad i od tamtej pory ci dwaj aktorzy pozostają dobrymi przyjaciółmi. Na Instagramie Cranston udostępnił zdjęcie przedstawiające mini-spotkanie z Norrisem po wizycie w tym gorącym miejscu. Norris udostępnił to samo zdjęcie na Twitterze, wyraźnie tak samo szczęśliwy jak Cranston, że Hank i Walt znów są razem.

„Kiedy jesteś w południowej Kalifornii, między San Diego a hrabstwem Orange, odwiedź kawiarnię Swing Inn w słodkim miasteczku Temecula” — mówi Cranston w swoim poście na Instagramie. „Zobaczysz znajomą twarz – która również jest właścicielem tego miejsca! Wspaniałe śniadanie! Brawo, Dean. Miło widzieć, że Hank nie ma do mnie urazy”.

Na Twitterze Norris dodał: „Zobacz, kto zatrzymał się w Swing Inn na śniadanie”.

Better Call Saul pozwolił Deanowi Norrisowi i Bryanowi Cranstonowi wrócić do Breaking Bad

Thomas Schnauz/Twitter

Po zakończeniu Breaking Bad w 2013 roku, franczyza była kontynuowana wraz z pojawieniem się Better Call Saul w 2015 roku. Seria spinoff posłużyła jako historia powstania Jimmy’ego McGilla, znanego również jako Saul Goodman, prawnika kryminalnego granego przez Boba Odenkirka. Jako prequel, serial nie zawierał zbyt wiele Hanka i Walta, ale Norris i Cranston mieli specjalne występy w serialu. Better Call Saul zakończył swój bieg na początku tego roku po sześciu sezonach i może to być ostatni, jaki fani zobaczą z tego świata, ponieważ obecnie nie ma planów na dalsze programy w uniwersum Breaking Bad.

Czytaj także  The Last of Us Lands Perfect 100% Rotten Tomatoes Debut

Powiedziawszy to, kolejny spin-off po Hanku nie jest całkowicie wykluczony. Po zakończeniu Better Call Saul współtwórca Peter Gould drażnił się, że inne postacie mogą pewnego dnia zobaczyć więcej własnych historii. Nazwał nawet spinoff Hanka Schradera specjalnie jako taki, który może łatwo sobie wyobrazić.

„Każda z tych postaci mogłaby mieć całe przedstawienie” – powiedział Norris Metro. „Nie ma wątpliwości. Mam na myśli Kim Wexler, Mike Ehrmantraut, Hank Schrader… Absolutnie mogłem zobaczyć program Hanka Shradera”.

Tymczasem Norris znajduje również inne występy aktorskie. Niedawno został obsadzony w nadchodzącym thrillerze Netflix Carry-On.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *