Ostrzeżenie: Spoilery do Boruto: Naruto Next Generations rozdział 75 Tragiczna scena otwierająca, o której myśli każdy fan od pierwszego rozdziału (i odcinka) Boruto, została ponownie odwiedzona po raz pierwszy w szokujący sposób.

Ze względu na ogrom tej otwierającej sceny, fani zawsze zastanawiali się nad wydarzeniami prowadzącymi do konfrontacji między Boruto a tym tak zwanym Kawakim. Ale po zapoznaniu się z postacią Kawakiego po jego wprowadzeniu, wszyscy zastanawiają się nad tą sceną z zupełnie innego powodu. Opierając się na tym, jak zakończył się scenariusz „wazonu”, nie można zobaczyć, jak Boruto i Kawaki kłócą się, zwłaszcza z powodu obsesji Kawakiego na punkcie ojca Boruto, Naruto.

Ale czytelnicy w końcu dostrzegli moment, który wydaje się poprzedzać długo oczekiwane starcie w Boruto: Naruto Next Generations rozdział 75 autorstwa twórcy i przełożonego Masashiego Kishimoto, artysty Mikio Ikemoto i scenarzysty Ukyo Kodachi. Dzieje się tak, gdy Boruto wydaje się mieć wizję przyszłości zaledwie kilka chwil po tym, jak myśli Momoshikiego, który istnieje w umyśle Boruto od dłuższego czasu, wydają się pokrywać z myślami Boruto. W tej wizji wydaje się, że Kawaki właśnie zdradził Boruto i jego przyjaciół, którzy równie dobrze mogliby go ścigać. Syn Shikamaru, Shikadai, wspomina, że ​​coś, co zostało zrobione, nie jest tym, co robią przyjaciele, podczas gdy syn Orochimaru, Mitsuki, faktycznie okazuje prawdziwe emocje – nienawiść.

Co oznacza wizja?

Przyjaciele Boruto ścigają Kawakiego w 75 rozdziale Boruto

Chociaż przyjaciele Boruto nie wspominają imienia Kawakiego, fakt, że istnieje obraz Kawakiego, którego Karma wydaje się postępować, sugeruje, że Kawaki jest czegoś sprawcą. Chociaż wciąż zdumiewające jest myślenie, że Kawaki kiedykolwiek mógł zrobić coś, by zdradzić swoich przyjaciół w Konoha, to przynajmniej dobrze pasuje do tego, dlaczego Boruto i Kawaki walczyli ze sobą. Oczywiście, cokolwiek Kawaki zrobił, może być nieporozumieniem. Zarówno Kawaki, jak i Boruto byli niedawno zaangażowani w jeden z ich własnych projektów. Uzgodnili, że jeśli Boruto straci kontrolę nad Momoshiki, Kawaki go zabije. Kawaki po prostu miał szczęście, że Boruto nie umarł, ponieważ spowodowałoby to, że zostałby ścigany, podobnie jak przyjaciele Boruto śledzą go teraz w wizji Boruto.

Czytaj także  Shonen Jump Finds a Genius Use for Censorship in New Series

Jest też fakt, że Karma Kawakiego zasadniczo wymazuje to, kim jest Kawaki jako osoba, więc cokolwiek oznaczy go Ōtsutsuki, będzie mogło przejąć jego ciało. Chociaż Karma Kawakiego w jakiś sposób pojawiła się ponownie po śmierci Jigena, nie wiadomo, skąd się wzięła i kto go narzucił. Jest prawdopodobne, że nowa Karma Kawakiego ma coś wspólnego z tym, co zrobił w wizji. Wciąż jest tak wiele niewiadomych na temat Karmy, które należy wiedzieć na pewno, i jest bardzo prawdopodobne, że Amado również nie ujawnił wszystkiego, co wie o tym zjawisku, co wzmacnia teorię, że Kawaki jest manipulowany.

Niezależnie od tego, czy jest to kolejne nieporozumienie, czy też Kawaki jest kontrolowany przez swoją nową Karmę, wizja Boruto łączy się bezpośrednio ze sceną otwierającą serial, która wydarzyła się po raz pierwszy. To powiedziawszy, jasne jest, że wizja, o której mowa, nie poprzedza bezpośrednio niesławnej sceny otwierającej, ponieważ Hokage Rock jest nadal nienaruszona, a scena otwierająca pokazuje walkę Boruto i Kawakiego na pozostałościach kultowej formacji lądowej Konohy. Tak więc jeszcze trochę czasu będzie musiało upłynąć, zanim scena otwierająca będzie mogła się w ogóle wydarzyć, więc przyjaciele Boruto nie zdołają go złapać, pozwalając Kawakiemu walczyć kolejny dzień. Co stanie się dalej – a nawet to, co wydarzyło się wcześniej – teraz można tylko zgadywać.

Dalej: Sasuke jest okropnym ojcem w Boruto, a Sharingan Sarady to udowadnia

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *