Ostrzeżenie: Spoilery do Boruto: Naruto Next Generations rozdział 75 Świat Naruto może teraz mieć boskie jutsu, które kiedyś posiadał śmiertelnik, który wstąpił do boskości, ale są one zdumiewająco mniej tajemnicze niż najbardziej kontrowersyjna umiejętność Boruto.

Boruto ostatnio skupił się na romansie, a ta zmiana jest najlepiej ucieleśniona przez zdolność Eidy, która stała się niespokojnym sojusznikiem Konohy, ponieważ sam jej widok powoduje, że każdy (oprócz członków rodziny i Ōtsutsuki) natychmiast się zakochuje z nią. Nawet fani, którzy najwyraźniej ulegli jej urokowi, również zauważyli pewne niekonsekwencje, takie jak dość nagłe i przypadkowe wyznanie miłości przez Code do Eidy po tym, jak wcześniej nie okazywał jej żadnego współczucia.

Ale moc Eidy ma teraz zupełnie nowy aspekt od Boruto: Naruto Next Generations rozdział 75 autorstwa twórcy i nadzorcy Masashiego Kishimoto, artysty Mikio Ikemoto i scenarzysty Ukyo Kodachi. Po dowiedzeniu się, że zdolności Ōtsutsuki są w rzeczywistości o krok dalej niż jujutsu Naruto, zwane shinjutsu, i że pierwotnie należały do ​​Shibai Ōtsutsuki, zanim został bogiem, Momoshiki mówi swojemu gospodarzowi, że chociaż zdolności Eidy, takie jak Senrigan, to shinjutsu, jej moc zaklęcia miłosnego jest „ t – i nie wie, skąd się wzięły.

Jak zaklęcie miłosne Eidy radzi sobie z boskim Shinjutsu

Momoshiki ujawnia, że ​​urok miłosny Eidy nie jest shinjutsu w 75 rozdziale Boruto

To intrygujące, że shinjutsu, które zasadniczo można zidentyfikować jako moce boga, jest mniej tajemnicze niż urok miłosny. To z kolei stawia tę umiejętność na zupełnie innym poziomie, który wykracza poza to, co bóg mógł osiągnąć, gdy był jeszcze śmiertelnikiem, ponieważ można założyć, że zdobycie shinjutsu w Boruto przez Shibai przyczyniło się do jego wstąpienia do boskości. Nawet bez tego ostatniego odkrycia, zdolność Eidy była już przerażająca, co jest zrozumiałą reakcją, którą zawsze wnikliwy Shikamaru zaostrzył, umieszczając ją jako zdolną do zniszczenia całej Konohy. Skoro shinjutsu Shibaia pomogło mu zostać bogiem, to czym czyni ją miłosny urok Eidy? Zasadniczo rywalizuje z mocą przyszłego boga.

Czytaj także  Shonen Jump's New Manga Mystery Deep Dives Into The Rashomon Effect

Co ważniejsze, nadal nie wiadomo, w jaki sposób twórca Eidy, Amado, natknął się na urok miłosny. Amado ujawnił, że był w stanie zabrać shinjutsu z ciała, które Shibai wyrzucił podczas swojego wniebowstąpienia i wszczepić je w swoje cyborgi. Ponieważ stwierdził, że nie może rozwijać umiejętności, oznacza to, że istnieje potencjalnie bardziej przerażający wróg, który jest taki sam jak Eida – ale o wiele gorszy. Konoha, a nawet największa nadzieja na świecie, leży w tym, że Eida przynajmniej połączy się z Kawakim, ponieważ jest tym, kogo pragnie bardziej niż czegokolwiek innego, a ona jest gotowa sprzymierzyć się z Konoha, aby upewnić się, że będą razem. Ale jeśli są inni, tacy jak Eida, którzy nie mają takich przywiązań, oznacza to, że istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że zostaną przekonani do czegokolwiek, a jak Boruto jasno to wyjaśnił, Eida mogłaby z łatwością rządzić światem, gdyby chciała.

Dalej: Boruto w końcu powraca do swojej tragicznej sceny otwierającej

Boruto: Naruto Next Generations jest dostępne na Viz.com!

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *