Ostrzeżenie: Spoilery dla Boruto: Naruto Next Generations rozdział 76 Sumire jest teraz drugim znanym shinobi, na którego nie ma wpływu urok miłosny przerażającego cyborga Eidy, a to dodatkowo potwierdza możliwą teorię Boruto na temat mocy Eidy.

Najnowsza wskazówka pojawia się podczas przezabawnej i niemal pikantnej sceny, kiedy Eida wciąga Sumire i Saradę Uchiha do sypialni, aby porozmawiać z nią prywatnie w Boruto: Naruto Next Generations rozdział 76 autorstwa twórcy i przełożonego Masashiego Kishimoto, artysty Mikio Ikemoto i scenarzysty Ukyo Kodachi. W jakiś sposób Sumire jest w stanie komunikować się telepatycznie z Saradą i mówi jej, że z jakiegokolwiek powodu kontrowersyjna moc Boruto Eidy nie ma na nią wpływu.

Wcześniej, kiedy Eida po raz pierwszy wylądowała w Konoha, Sarada nie wydawała się nagle zakochiwać w Eidzie ani cierpieć na jakąś inną chorobę, jak zwykle w przypadku każdego, kto ujrzy Eidę, z wyjątkiem krewnych lub członków Otsutsuki, takich jak Boruto i Kawaki. W tamtym czasie większość fanów wierzyła, że ​​Sarada może być odporna na urok Eidy, ponieważ posiada Sharingana, ponieważ Otsutsuki również łączy się z jutsu oka poprzez pierwszego syna Hagoromo Otsutsuki, Indrę. Ale z powodu nagłego przejścia Boruto do romansu, niektórzy fani zmiany gatunku mieli nadzieję, że moce Eidy nie będą miały wpływu na Saradę, ponieważ, podobnie jak prawdziwi członkowie Otsutsuki, ci, którzy są zakochani w Otsutsuki, mogą odeprzeć uroki Eidy w Boruto.

Prawdziwy klucz do pokonania jutsu Eidy w Boruto

Sumire mówi Saradzie Uchiha, że ​​moc Eidy nie ma na nią wpływu w 76 rozdziale Boruto Naruto Next Generations

Chociaż nigdy nie zostało to udowodnione, istnieje mnóstwo wskazówek, zwłaszcza w anime, które sugerują, że Sarada ma romantyczne uczucia do Boruto, co potwierdza teorię. Ale teraz, gdy Sumire najwyraźniej również ma immunitet, ci pełni nadziei fani są teraz tylko o krok bliżej potwierdzenia swojej teorii, ponieważ w przeciwieństwie do Sarady, która albo ukrywa swoje pragnienia, albo jest nieświadoma swoich prawdziwych uczuć, Sumire od razu wyznała jej miłość do Boruto do Sarady, kiedy po raz pierwszy pojawiła się w mandze.

Czytaj także  JJBA: Stone Ocean Lives Up To The Hype At the Last Possible Moment

Chociaż wciąż jest to trochę bardziej przekonująca teoria niż wcześniej, Boruto zapuścił się dalej w sferę romansu, niż oczekiwali fani. Eida nie tylko przybyła do Konohy, aby spotkać się ze swoim ukochanym Kawakim, ale teraz mieszka w tym samym domu z nim i Boruto, gra na wspólnych tropach w udanych romansach. Jest więc z natury większa szansa, że ​​miłość celu do Otsutsuki może być kluczem do pokonania mocy Eidy. (Jest to szczególnie ważne, ponieważ prawdopodobieństwo, że był to Sharingan, zostało obalone, ponieważ Sumire sama nie posiada oka). Po prostu ma sens, że moc, która powoduje, że inni się zakochują, wymagałaby jakiejś formy miłości, aby ją złamać. Co ważniejsze, nawet krytycy nowego skupienia Boruto mogą teraz zgodzić się, że bardziej romantyczne wyjaśnienie pasuje do nowego kreatywnego kierunku i tonu serii – i to dobrze.

Więcej: Potężna umiejętność Boruto została jeszcze bardziej wypaczona przez twórcę Tokyo Ghoul

Boruto: Naruto Next Generations jest dostępne na Viz.com.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *