Ostrzeżenie: SPOILERS for Blue Exorcist, rozdział 136 Rin właśnie wypuścił najsilniejszą wersję swojego charakterystycznego ataku Szatana Slash w Blue Exorcist do tej pory po odblokowaniu swojej nowszej przebudzonej formy. To oczywiście wszystko dzieje się podczas jego wyczekiwanej bitwy z ojcem w Błękitnym Egzorcyście, Szatanie.

Przed trwającą walką Satan Slash był po prostu prostą techniką, która wymagała od Rina jedynie skierowania niebieskich płomieni do swojej katany Kurikara i wystrzelenia ich po prostu wymachując ostrzem. W rzeczywistości jedynym powodem, dla którego ma tak intensywne imię, jest to, że mentor Rin, Shura, wymyślił go i powiedział, że nadanie atakowi nazwy i powiedzenie, że ułatwi Rinowi przywołanie jego wewnętrznej mocy.

Teraz, w rozdziale 136 Blue Exorcist autorstwa mangaki Kazue Kato, Rin właśnie uwolnił znacznie bardziej niesamowitą wersję Satan Slash i to, co jest teraz wyraźnie jego najsilniejszą umiejętnością w Blue Exorcist. Nazywany Ostrzem Szatana, Rin tworzy ogromny miecz z czegoś, co wydaje się być jego idealnym niebieskim płomieniem, i uderza nim w swojego ojca. Pozornie płonące ostrze jest również całkiem skuteczne, o wiele bardziej niż oryginalny Satan Slash, z którego sam Szatan wyśmiewał się wiele razy wcześniej i łatwo replikował bez większych trudności.

Jak łączy się nowa forma Rina i jego szatańskie ostrze?

Nie jest jednak jasne, czy ulepszenie z Szatana Cięcia do Szatana Ostrze ma coś wspólnego z nową przebudzoną postacią Rin. Rin przez cały czas walczył ze swoim demonicznym ojcem w tym stanie i do tej pory używał Szatana Cięcia. Oczywiście jest to pierwszy raz, kiedy Rin walczył używając tej nowej formy w Blue Exorcist, więc możliwe, że jedynym powodem, dla którego nie wypuścił tej ulepszonej wersji Satan Slash, było to, że nie był w pełni świadomy tego, co robił. był zdolny.

Czytaj także  Trigun Stampede Has a Genius Use For Traditional 2D Animation

Już w rozdziale 98 Niebieski Egzorcysta ujawnił, że serce Rina zostało zapieczętowane w Gehennie, a nie w Kurikace, a kiedy wróciło do niego w tym samym rozdziale, prawdziwe demoniczne ja Rin, które posiada doskonały Niebieski płomień, przejęło jego ciało, zmuszając torturowany syn Szatana, by walczył o kontrolę i trzymał tę przebudzoną wersję siebie w sobie ujarzmioną, którą trzymał w środku, dopóki ta obecna bitwa nie zaczęła się w rozdziale 132. A jedynym powodem, dla którego Rin wezwał go w pierwszej kolejności, było to, że miał skutecznie go oswoił.

Oczywiście w tej historii jest coś więcej. Przed najnowszą odsłoną serii, w rozdziale 135 Blue Exorcist, Szatan zasadniczo zabił Rina, rozcinając go na kawałki. Ale w niestety oczekiwanym skręcie, w pełni nienaruszona Rin wyłoniła się z nagłej eksplozji niebieskich płomieni i zaatakowała bardziej niż kiedykolwiek. W tym momencie byłoby zrozumiałe, gdyby Rin uwolniła Ostrze Szatana, ponieważ wtedy ulepszenie zostałoby przypisane aktowi powrotu Rin do życia. Ale Szatan z łatwością go zestrzelił, zmuszając inne postacie do zaangażowania się w walkę Rin. To właśnie wtedy wśród wysiłków wszystkich innych Rin był w stanie wynieść swoje Szatanowe Cięcie w Szatanowe Ostrze. Czy nowe Ostrze Szatana Rin jest produktem tego, jak przywołuje swoje oswojone demoniczne ja? Trudno powiedzieć, tajemnicę, którą Blue Exorcist, miejmy nadzieję, rozwiąże w najbliższej przyszłości.

Następny: Anime Chainsaw Man dodaje zapowiedź dla głównego złoczyńcy

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *