Dramatyczny powrót Bleacha na ekrany fanów anime był szaloną jazdą, ponieważ anime w końcu dostosowuje jeden wątek, którego brakowało, gdy zakończyło się dziesięć lat temu. Ponieważ finał pierwszej części wciąż jest przed nami, wydaje się, że w tych trzech ostatnich odcinkach czeka jeszcze co najmniej kilka niespodzianek.

Bleach: The Thousand-Year Blood War rozpoczyna się w miejscu, w którym oryginalne anime zostało przerwane ponad 10 lat temu, dostosowując tytułowy ostatni wątek, aby nadać serii właściwe zakończenie. Tite Kubo, oryginalny twórca Bleach, przyczynił się do rozwoju anime, oferując im notatki i sceny, które nie znalazły się w mandze Bleach, rozszerzając ostatnią historię na nowe sposoby. Co tydzień dostarczał szkice związane z odcinkami za pośrednictwem Twittera, a teraz, wraz z zakończeniem pierwszej części, nowy plakat, aby podkręcić ostatnie odcinki (na razie).

Nowa grafika (opublikowana na oficjalnym koncie Viza na Twitterze) przedstawia Ichigo stojącego przed naszkicowanymi wizerunkami swojej matki, która niedawno okazała się być jedną z Quincy Bleacha, oraz jego ojca, o którym wiadomo, że był kiedyś Żniwiarzem Dusz. Na obrazku Ichigo trzyma nie jeden, ale dwa miecze, jeden mniejszy od drugiego. Ponieważ poprzedni Zanpakuto Ichigo został zniszczony w walce z Quincy Wandenreich podczas ich inwazji, wydaje się, że te dwa ostrza będą nową formą jego Zanpakuto. Pojawiają się nad nim słowa „The Blade and Me”, co zdaje się to potwierdzać. „The Blade and Me” jest również tytułem rozdziału mangi, który daje czytelnikom jasne wyobrażenie o tym, co pociągną za sobą ostatnie odcinki tej historii.

Ujawniono nowy Zanpakuto Ichigo

Biorąc pod uwagę, że ostatni odcinek w momencie publikacji obrazu kończył się, gdy Ichigo stał przed swoją rodzinną kliniką w świecie żywych, fani mogą spodziewać się, że Ichigo będzie zadawał tacie kilka ważnych pytań na temat jego matki i dlaczego nigdy nie był opowiedział o swoim dziedzictwie Quincy. Jego matka i ojciec biorą udział w obrazie, ponieważ zrozumienie, kim naprawdę jest, będzie kluczową częścią przywrócenia jego Zanpakuto, ponieważ najwyraźniej przez cały czas brakowało mu ważnego elementu. To ciekawe, że nowy Zanpakuto Ichigo składa się z dwóch mieczy, co sugeruje, że może reprezentować jego nowo odkrytą podwójną naturę. W japońskiej tradycji nierzadko zdarza się, że samuraj nosi większy miecz i mniejszy miecz, taki jak ten, chociaż są to zazwyczaj katany, a nie pałasze, jak Ichigo. Zanpakuto z dwoma ostrzami są niezwykle rzadkie, a tylko dwóch innych Żniwiarzy Dusz (w tym nowy główny kapitan Bleacha Kyoraku) ma jednego, więc wydaje się, że prawdziwa moc Ichigo po raz kolejny okazała się wyjątkowa.

Czytaj także  One Series Proves Goku & Naruto's Stealth Abilities Work Better Together

Ostatnie odcinki pierwszej części Bleach: The Thousand-Year Blood War zadebiutują 26 grudnia jako dwuczęściowy/godzinny odcinek.

Więcej: Kim są Visoredowie? Wyjaśnienie najbardziej tajemniczej grupy Bleacha

Źródło: Mianowicie

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *