Ostrzeżenie: Spoilery do Bleach: Tysiącletnia wojna krwi, odcinek 8 Soul Society zostało zdziesiątkowane po ataku Quincy w Bleach i będą potrzebować pomocy, jeśli mają pokonać Yhwacha z Quincy i jego bandę. Nie ma jednak wielu opcji, jeśli chodzi o nowych sojuszników, a pierwszy, który się zarejestruje, jest jednym z ostatnich, jakich Ichigo by się spodziewał.

Ponieważ Quincy wycofali się na razie, był to pracowity czas na powrót do zdrowia w Soul Society. Następny atak może nadejść w dowolnym momencie, więc gotowość jest kluczowa, ale Żniwiarzy Dusz jest teraz tak mało, że już staje się to problemem. Na szczęście Żniwiarze Dusz nie są jedynymi, których Quincy brutalnie atakowali – są też dawni złoczyńcy Bleacha, Arrancarowie.

W odcinku, podczas rozmowy z Oddziałem Zero, Kon pojawia się z holograficznym projektem wyłaniającym się z jego głowy, pozwalającym na rozmowę wideo z Kisuke Uraharą, Orihime i Sado, których ostatnio widziano jeszcze w Hueco Mundo. Gdy wymieniają się informacjami i cieszą się wzajemnym (względnym) bezpieczeństwem, słychać głos czwartej osoby. Następnie ta osoba zaczyna otwierać klapę namiotu, w którym znajduje się cała trójka, i przez krótką chwilę widać tułów z dziurą Hollowa w brzuchu. Następnie rozpoznaje, że rozmawiają z Ichigo i żąda rozmowy z nim, podczas gdy Ichigo natychmiast rozpoznaje głos. Orihime i Sado trzymają Arrancarów poza zasięgiem wzroku, aby inni Żniwiarze Dusz Bleacha nie byli nieszczęśliwi, widząc ich współpracujących.

Grimmjow powrócił

Bleach-TYBW-Grimmjow-Tease

Opierając się na głosie i umiejscowieniu dziury Hollowa, Arrancarem, o którym mowa, jest nikt inny jak Grimmjow Jaegerjaquez. Grimmjow po raz pierwszy pojawił się podczas wątku Hueco Mundo, podobnie jak większość Arrancarów, i rozwinął szczególną rywalizację z Ichigo. Grimmjow był kiedyś Espadą nr 6, jednym z najlepszych poruczników Aizena, ale miał niewielką lojalność wobec Aizena, w przeciwieństwie do innych, takich jak Ulquiorra. Ichigo faktycznie uratował życie Grimmjowa, gdy jeden z pozostałych Espada próbował go zabić za przegraną, dopóki Ichigo nie interweniował, więc powodem pomocy może być to, że czuje, że ma dług do spłacenia. Grimmjow jest z pewnością potężnym wojownikiem, więc jego wsparcie będzie cenne, chociaż okaże się, czy oferuje tylko swoją pomoc, czy też może to być znak, że więcej Arrancarów chce im pomóc. W końcu mają teraz wspólnego wroga, a jeśli Yhwach odniesie sukces, zarówno Hollows z Hueco Mundo, jak i Soul Society przestaną istnieć. Chociaż kapitanowie Soul Reaper mogą mieć zastrzeżenia co do współpracy z Arrancarami, przynajmniej przyjaciele Ichigo będą chętni do współpracy z nimi.

Czytaj także  My Hero Academia's Quirk Bigotry Reveals the Dark Side of Hero Life

Powrót byłego rywala, który stał się sojusznikiem, to wspaniała kontynuacja, która z pewnością zachwyci niektórych fanów Bleacha, którzy nie widzieli popularnego Grimmjowa na ekranie od ponad dekady.

Dalej: Bleach ujawnia oszałamiający sekret przeszłości Ichigo

Nowe odcinki Bleach: The Thousand-Year Blood War są obecnie transmitowane w poniedziałki za pośrednictwem Hulu.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *