Ogromna obsada postaci w Bleach oznacza, że ​​z konieczności niektóre postacie po prostu nie mogą podzielić się całą swoją historią. Dwie postacie, które pojawiły się dość wcześnie, Ururu i Jinta, stały się w rezultacie absolutnymi tajemnicami, ale wygląda na to, że twórca serialu, Tite Kubo, w końcu oferuje odpowiedź na pytanie, skąd pochodzą te dzieci.

Twórca Bleach, Tite Kubo, od czasu do czasu odpowiada na pytania fanów za pośrednictwem platformy Shueisha Klub Outside, ale strona jest w języku japońskim, co utrudnia fanom z Zachodu zdobycie jego odpowiedzi. Jeden z fanów na stronie Fanverse, MSShadow, podjął się przetłumaczenia i podzielenia się niektórymi z tych odpowiedzi z zachodnim fandomem, które obejmowały zarówno bardzo niszowe pytania, teorie fanów, jak i proste zapytania o ulubione lub preferencje Kubo. W jednym z tych pytań Kubo w końcu rozwiązał zagadkę Ururu i Jinty: są to Zmodyfikowane Dusze, stworzone przez Kisuke Uraharę.

Modyfikowane dusze Bleacha nie były w pełni wykorzystywane

Bleach: Jinta dręczy Ururu za popełnienie błędu.

Zmodyfikowane dusze to jedna z mniej znanych kategorii istot w Bleach; najbardziej godnym uwagi w mandze jest urocza maskotka Bleacha, Kon, Zmodyfikowana Dusza, która zazwyczaj żyje w wypchanym lwie i przejęła ciało Ichigo, kiedy musiał wcześnie przekształcić się w Żniwiarza Dusz. Anime poszło dalej, mając swój pierwszy wypełniacz poświęcony wprowadzeniu kilku nowych postaci Mod Soul. Zmodyfikowane dusze, jak ujawnił Bleach w historii Kona, to sztucznie stworzone dusze, które są przechowywane w kapsułkach przypominających cukierki, które zostały zmodyfikowane tak, aby wykraczały poza możliwości zwykłych sztucznych dusz, takich jak ta, której Rukia czasami używała na swoim gigai lub sztucznym ciele .

Odkrycie, że Ururu i Jinta są Zmodyfikowanymi Duszami, odpowiada na wiele pytań na ich temat. To nie są ludzkie dzieci, które w niewytłumaczalny sposób spędzają cały czas z Uraharą; są stworzonymi istotami zaprojektowanymi specjalnie, aby pomagać mu w sklepie. Nie ma rodziców, którzy by się o nich martwili, i nie muszą chodzić do szkoły. To również wyjaśnia ich niesamowitą siłę fizyczną, ponieważ Kon był znacznie silniejszy, gdy był w ciele Ichigo. Urahara, oczywiście, był wcześniej szefem badań w Seireitei i pracował nad oryginalnym projektem sztucznej duszy, więc stworzenie dwóch takich istot zdecydowanie mieściło się w jego umiejętnościach. Rukia udała się do niego, aby zdobyć swoje gigai, podobnie jak ojciec Ichigo w Bleach, więc wyraźnie ma zdolność tworzenia tych ciał. Pojawiło się nowe pytanie: „dlaczego Urahara zdecydował się dać im ciała dzieci, skoro miały pomagać w sklepie?” Być może myślał, że obecność dzieci sprawi, że jego sklep będzie mniej podejrzany.

Czytaj także  Ash & Pikachu's Retirement Proves Digimon Was Always Better Than Pokémon

Ururu i Jinta mogą nie być najważniejszymi postaciami w Bleach, ale wyjaśnienie tego kluczowego elementu ich prawdziwej natury z pewnością uspokoi umysły ciekawskich fanów.

Więcej: Bleach ujawnia tajny powód przepaski na oko Zarakiego

źródło: fanverse

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *