Ostrzeżenie: Spoilery do Bleach: Tysiącletnia wojna krwi, odcinek 10 Ichigo z Bleach poniósł wiele porażek z rąk swoich wrogów, ale nigdy wcześniej nie wygrał tak dokładnie jak Quincy, który zniszczył Zanpakuto Ichigo i zniknął aby go zabić, nie skończył się ich czas. Wygląda na to, że Zanpakuto Ichigo nie zostanie zastąpiony w najbliższym czasie po jego podróży do Pałacu Króla Dusz.

Ichigo, Renji, Rukia i Byakuya zostali zabrani do Pałacu Króla Dusz, aby pomóc im wyleczyć się z obrażeń. Ichigo i Renji szybko stanęli na nogi po pewnym czasie spędzonym w gorących źródłach Tenjiro Kirinjiego i udali się do następnego członka Drużyny Zero Bleacha, Kirio Hikifune, który przygotował im posiłek, który miał pomóc dodać energii i odmłodzić. Następnie zostali wysłani do trzeciego członka, Oetsu Nimaiyi, który miał pomóc dwóm Żniwiarzom Dusz naprawić ich Zanpakuto.

Jednak Nimaiya na pierwszy rzut oka nie był pod wrażeniem Ichigo i Renjiego i rzucił im wyzwanie przetrwania przeciwko prymitywnym duchom Zanpakuto zwanym Asauchi przez 72 godziny – wystarczająco trudne w każdych warunkach, ale szczególnie bez ich mieczy. Obaj zdołali dotrzymać limitu czasu, ale podczas gdy Renji przeszedł, Ichigo nie. Wtedy Nimaiya ujawnił, że celem tego wyzwania było umożliwienie jednemu z Asauchi wybrania ich na swojego pana. Jeden wybrał Renjiego, ale najwyraźniej żaden z nich nie polubił Ichigo, a bez chętnego Asauchiego nie ma sposobu na stworzenie nowego Zanpakuto. Ujawniono również, że Zanpakuto Ichigo, które zdobył w tym samym czasie, co jego moc Soul Reaper, nie miało w sobie ducha Asauchi/Zanpakuto przez cały ten czas. Ichigo zostaje odrzucony i odesłany do domu, do kliniki Kurosaki w świecie żywych, oszołomiony obrotem wydarzeń.

Tajemnice Zanpakuto Ichigo

Bleach: Zepsuty Zanpakuto Ichigo i Renjiego

Doświadczeni widzowie mogli już mieć pytania dotyczące Zanpakuto Ichigo po tym, jak dowiedzieli się o Asauchi. Jeśli normalnie Zanpakuto musiał zostać stworzony przez Nimaiyę, jak Ichigo miałby go zdobyć, gdy tylko się przemienił? Najbardziej logicznym założeniem jest to, że ma to coś wspólnego z faktem, że ojciec Ichigo, Isshin Kurosaki, sam był kiedyś Żniwiarzem Dusz, a zatem nie jest zwykłym człowiekiem. A ponieważ teraz wiadomo, że matka Ichigo była Quincy, możliwe, że ma to również jakiś związek. Manifestacja „starego człowieka” jego Zanpakuto, Zangetsu, w końcu wygląda trochę jak Yhwach. Możliwe jest również, że przyczyną może być „wewnętrzna pustka” Ichigo, podobnie jak u Arrancara, a nawet jego moce Fullbringera, które hipotetycznie byłyby utajone na początku Bleach.

Czytaj także  Pokémon's Unown Has Over a Dozen More Forms Than Most Fans Realize

Nadal może istnieć nadzieja, że ​​Nimaiya zmieni zdanie, jeśli Ichigo wróci, ale na razie bohater Bleacha będzie bez miecza w dającej się przewidzieć przyszłości.

Dalej: Nowe anime Bleacha potwierdza, że ​​różni się od mangi w dobry sposób

Nowe odcinki Bleach: Tysiącletnia wojna krwi mają obecnie premierę w poniedziałki na Hulu.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *