Netflix/Gage Skidmore

OSTRZEŻENIE: Ta historia zawiera SPOILERY dotyczące Glass Onion: A Knives Out Mystery.

Można śmiało powiedzieć, że Ben Shapiro nie był fanem Glass Onion.

Podobnie jak jego poprzednik Knives Out, kontynuacja wyreżyserowana przez Riana Johnsona jest tajemnicą morderstwa – jest nawet w pełnym tytule Glass Onion: A Knives Out Mystery – ale wydaje się, że prawicowa osobowość medialna przegapiła ten kluczowy szczegół. Shapiro udał się na Twittera, aby dać upust swojej frustracji związanej z filmem, z których wszystkie zasadniczo sprowadzały się do… tajemniczego filmu, który jest po prostu tajemniczym filmem.

„Z przykrością informuję, że Glass Onion jest aktywnie zły… Pierwsza połowa filmu to kompletna pomyłka i strata czasu… Dowiadujemy się tylko o faktycznym morderstwie, które mamy zbadać [a] pełna godzina i dziesięć minut filmu, a także zupełnie nowa historia. Jesteśmy aktywnie oszukiwani przez pisarza” – napisał komentator polityczny w kilku tweetach w poniedziałek.

„Sama historia [is] najczystsza forma niesamowitego lenistwa. Opiera się nie na jednym, nie dwóch, ale trzech złych tropach pisarskich: identycznym bliźniaku, obszernym dzienniku i kretynie mordercy” – kontynuował.

Użytkownicy Twittera pieczą Shapiro za złe podejście do czerwonego śledzia Glass Onion

Szklana Cebula (1) Netflixa

Fani Glass Onion spędzili dzień w terenie, kpiąc z błędnej recenzji Shapiro, wypełniając jego odpowiedzi żartobliwymi tyradami na temat „wprowadzających w błąd” tajemnic.

„Z przykrością informuję, że Szósty zmysł jest aktywnie zły. Po pierwsze, scenariusz. Cały film to kompletna pomyłka i strata czasu. Dopiero na samym końcu dowiadujemy się, że facet nie żyje” – napisał Colin Stevens z IGN , biorąc dźgnięcie w życie osobiste Shapiro. „Poza tym nigdy nie zadowalałem kobiety w łóżku”.

Inni wybrali bardziej protekcjonalną trasę, a inny użytkownik napisał: „Z przykrością informuję, że mamusia jest zła. Po pierwsze, peekabu to kompletna pomyłka i kompletna strata czasu. Okazuje się, że wciąż tam była przez cały czas”.

Czytaj także  BIPOC and LGBTQ Films are Represented at Sundance 2023 With a Stellar Lineup

Jedyna osoba, która jest bardziej zła niż Shapiro? Scenarzysta i reżyser Johnson, który, jak sam przyznaje, był „wkurzony” koniecznością przyczepienia A Knives Out Mystery do oficjalnego tytułu Glass Onion. Dobrze, że w końcu to zrobił — w przeciwnym razie biedny Shapiro byłby prawdopodobnie jeszcze bardziej zdezorientowany.

Glass Onion: A Knives Out Mystery jest teraz transmitowany na Netflix.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *