Dystrybucja telewizji Warner Bros

Od początku tego sezonu Białego Lotosu motywacje Mii w ośrodku uległy zmianie. Beatrice Grannò, która gra Mię, rozmawiała z Variety o motywacjach swojej postaci. Grannò powiedziała, że ​​gdy tylko przeczytała opis postaci do tej roli, wiedziała, że ​​może to zrobić. Grannò nie tylko potrafiła już grać na pianinie i śpiewać, ale wiedziała, że ​​potrafi grać młodo i niewinnie. Praca z reżyserem Mikiem Whitem pomogła aktorce zachować słodycz jako część uroku, którego używa, by dostać to, czego chce.

Grannò mówi, że chociaż jej postać może popełniać błędy, to nie dlatego, że jest złośliwa lub knuje, ale dlatego, że jest nieustępliwa w dążeniu do sukcesu.

„Mia jest bardzo impulsywna i trochę niezdarna. Kiedy chce coś dostać, zrobi wszystko, co w jej mocy, aby to osiągnąć, nie myśląc o konsekwencjach. Nie dba o cały chaos, który tworzy”.

Na początku sezonu Mia i jej przyjaciółka Lucia przybywają do The White Lotus z zamiarem oszukania gości. Jednak wkrótce potem ich uwaga przenosi się na okazję i romans. Mia poruszała się po romantycznych zainteresowaniach, karierach i zmianach w swoich przyjaźniach.

Mia jest zafascynowana hotelowym piano barem i ostatecznie zaczyna tam występować po przypadkowym odurzeniu pianisty granego przez Federico Scribaniego. Uwodzi również kierownika hotelu, Valentinę, graną przez Sabrinę Impacciatore, co pomaga jej zabezpieczyć koncert, który może należeć do niej, jeśli pianista nie wróci.

The White Lotus zakończy historie sezonu 2 w niedzielę

Plakat 2. sezonu White Lotus z obsadą HBO

Fabuła postaci Grannò będzie kontynuowana w ostatnim odcinku sezonu w niedzielę. Mia może być bez pracy lub romansu lub być w stanie zachować jedno i drugie. Losy bohaterów Białego lotosu mogą zakończyć się na wiele sposobów. Reszta członków obsady, w tym Jennifer Coolidge (Best in Show), Aubrey Plaza (Parks and Recreation), Meghann Fahy (The Bold Type), Michael Imperioli (The Scribbler) i inni stają w obliczu podobnie niepewnych zakończeń.

Czytaj także  Anna Sorokin Set to Film Reality Series Delvey’s Dinner Club During House Arrest

Postacie zabiegają o względy, spiskują, spotykają się, odchodzą, przedawkują, oszukują, śpiewają i być może umierają. Oczywiście w ostatnim odcinku wszystko może się zdarzyć, ale widzowie będą musieli poczekać do niedzieli, aby dowiedzieć się, kiedy finał zostanie wyemitowany w HBO.

The White Lotus i HBO potwierdziły już, że trwają prace nad trzecim sezonem.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *