Mattel

Mattel oficjalnie ogłosił powrót marki Barney. Rewitalizacja marki Barney obejmie oczywiście nowe treści telewizyjne, chociaż fioletowy dinozaur pojawi się również w nowych projektach filmowych i YouTube, a także w muzyce i różnych produktach dla dzieci, takich jak zabawki, książki i ubrania. Zaprezentowano również pierwsze spojrzenie na nowego Barneya, pokazane powyżej. Dla dorosłych, którzy odczuwają nostalgię za klasycznym Barneyem, zostaną wprowadzone nowe ubrania i akcesoria.

Pierwszym celem wznowienia jest globalny debiut zupełnie nowego serialu animowanego w 2024 roku. Podobnie jak w przypadku oryginału, nowy program jest przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym i będzie zawierał „wszechobecnego fioletowego dinozaura i przyjaciół, wprowadzając nowych widzów do świat Barneya poprzez wypełnione muzyką przygody skupione na miłości, wspólnocie i zachęcie”. Nelvana z Corus Entertainment jest producentem serialu, a Fred Soulie i Christopher Keenan są producentami wykonawczymi Mattel TV. Colin Bohm i Pam Westman z Nelvany są także producentami wykonawczymi.

„Przesłanie miłości i życzliwości Barneya przetrwało próbę czasu” — mówi Josh Silverman, dyrektor ds. franczyzy i globalny szef produktów konsumenckich firmy Mattel. „Skorzystamy z nostalgii pokoleń, które dorastały z Barneyem, a teraz sami są rodzicami, i przedstawimy kultowego fioletowego dinozaura nowemu pokoleniu dzieci i rodzin na całym świecie poprzez treści, produkty i doświadczenia”.

Wiceprezes i dyrektor generalny Mattel TV, Fred Soulie, dodaje: „Tworząc nowy serial, było dla nas ważne, abyśmy właściwie odzwierciedlili świat, w którym żyją dzisiejsze dzieci, tak aby serial mógł dostarczyć cennych lekcji na temat poruszania się po nim. zmierz się z Barneyem, mamy nadzieję, że zainspirujemy następne pokolenie do słuchania, troski i wielkich marzeń. Uważamy, że rodzice, z których wielu będzie ciepło wspominać oryginalnego Barneya z własnego dzieciństwa, również pokochają ten program”.

Powrót Barneya w 2024 roku

Dinozaur Barney w Kocham cię, ty mnie nienawidzisz Paw

Inne plany powrotu franczyzy Barneya nie są jeszcze całkowicie jasne, ale wcześniej informowano, że w firmie Mattel pracowano nad „mrocznym” Barneyem. Zdobywca Oscara, Daniel Kaluuya, został zaangażowany w ten projekt, aw zeszłym roku powiedział, że nadal trwają prace nad scenariuszem. Chociaż nowe ogłoszenie o odrodzeniu potwierdza treść filmu w pracach, nie jest jasne, czy plan ma nadal iść do przodu z filmem Kaluuyi, czy też powrócą do czegoś bardziej przyjaznego dzieciom.

Czytaj także  Harrison Ford Explains Why He Wanted to Join the MCU

W międzyczasie Peacock niedawno przyjrzał się historii Barneya w filmie dokumentalnym wydanym na platformie streamingowej w zeszłym roku. Skupił się na nieuzasadnionej krytyce serialu i doprowadził widzów do wyrzutów sumienia z powodu tak surowego traktowania fioletowego dinozaura. Możesz znaleźć ten dokument, zatytułowany Kocham cię, nienawidzisz mnie, przesyłany strumieniowo na Peacock.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *