Centrum Komedii

Przed opuszczeniem The Daily Show Trevor Noah zaprosi byłego amerykańskiego prezydenta na intymną rozmowę. Mówimy o Baracku Obamie, który został zarezerwowany do pojawienia się w programie. Wiadomość przychodzi z krótkim wyprzedzeniem, jak poinformowało Variety rano w dniu wywiadu z występem zaplanowanym na noc w czwartek, 17 listopada. Nastąpi to przed ostatnim ukłonem Noah w The Daily Show, który jest zaplanowany na 8 grudnia 2022 r.

Według raportu, w wywiadzie Obama będzie mówił o forum Demokracji Fundacji Obamy oraz o „krytycznych problemach, przed którymi stoi dziś Ameryka i świat”. Pojawienie się będzie oznaczało, że Obama pojawił się po raz trzeci w The Daily Show, aby porozmawiać z Noah, chociaż wcześniej udzielił wywiadu Jonowi Stewartowi w programie. Z Noah Obama po raz pierwszy rozmawiał z nim w 2020 roku, chociaż był to wcześniej nagrany wirtualny wywiad, i udzielił jednego ze swoich ostatnich wywiadów jako prezes The Daily Show w 2016 roku.

Wiadomość, że Obama pojawi się w The Daily Show, jest następstwem ważnego ogłoszenia dokonanego przez jego wieloletniego rywala Donalda Trumpa. Spekulowano, że Trump ponownie będzie kandydował na prezydenta w 2024 roku, a w tym tygodniu były gospodarz programu Apprentice ogłosił to oficjalnie. Możemy przypuszczać, że Obama będzie dotykał ważnego ogłoszenia, które mogło mieć coś wspólnego z tym, że jego nowy wywiad odbył się w tak krótkim czasie.

Barack Obama przeniósł się do rozrywki

Obama w naszych wielkich parkach narodowych Netflixa

Od czasu odejścia z Białego Domu Obama coraz bardziej zagłębiał się w rozrywkę, w tym lukratywną umowę z Netflix, którą podpisał wraz z Michelle Obamą, aby udostępniać streamerowi ekskluzywne treści. Obejmowało to filmy dokumentalne Obamy Nasze wspaniałe parki narodowe, które zyskały szerokie uznanie. Obamie udało się nawet zdobyć nagrodę Creative Arts Emmy Award dla wybitnego narratora za swoją pracę nad serialem.

Czytaj także  Koala Man: Animated Series Starring Hugh Jackman & Michael Cusack Gets Release Date

Oglądaj Baracka Obamę w The Daily Show w czwartkowym odcinku emitowanym w Comedy Central 17 listopada. Możesz zobaczyć, jak Noah składa ostatni ukłon jako gospodarz, gdy jego ostatni odcinek The Daily Show nastąpi 8 grudnia 2022 r. Nic nowego gospodarz nie został jeszcze nazwany, ale plan jest taki, że serial powróci bez Noego w styczniu 2023 roku.

„Zdałem sobie sprawę, że po tych siedmiu latach mój czas się skończył. Ale w najpiękniejszy sposób” – powiedział Noah w The Daily Show, ogłaszając swoje odejście w październiku. „Uwielbiałem prowadzić program. To było jedno z moich największych wyzwań. To była jedna z moich największych radości. Uwielbiałem wymyślać, jak rozśmieszyć ludzi, nawet jeśli historie są szczególnie gówniane w najgorsze dni. Wiesz, razem się śmialiśmy, razem płakaliśmy. Ale po siedmiu latach czuję, że nadszedł czas.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *