Warner Bros./Marvel

To może być tylko kwestia czasu, zanim Austin Butler wejdzie do Marvel Cinematic Universe, a jedną z postaci, którą mógłby potencjalnie zagrać, jest Johnny Storm z Fantastycznej Czwórki. Chociaż w poprzednich filmach istniały poprzednie iteracje czwórki superbohaterów, MCU ponownie wyobraża sobie grupę z zupełnie nową obsadą. Obecnie trwają prace nad nowym filmem Fantastycznej Czwórki w MCU, chociaż film ma zostać wydany dopiero w 2025 roku i nie jest jasne, kiedy zostaną ogłoszone castingi.

Na razie aktorzy walczą o pewne role, a według plotek Butler ma nadzieję zostać kolejnym Human Torch po swoim uznanym występie w Elvisie. W podcaście The Hot Mic (za pośrednictwem The Direct), zbieracz wiadomości Jeff Sneider poinformował, że agenci Butlera aktywnie „wystawiali go na Human Torch” pośród wiadomości, że trwa casting do Fantastycznej Czwórki. Wraz z planowanym ponownym uruchomieniem X-Men, którego obecnie nie ma w harmonogramie, Fantastyczna Czwórka jest postrzegana jako „klejnot koronny” w Hollywood, a wielu aktorów ma nadzieję, że będzie „częścią tych dwóch serii”.

Czas pokaże, czy Butler zostanie obsadzony w tej roli, ponieważ nawet jeśli te plotki są prawdziwe, będzie konkurował z wieloma innymi kandydatami do tej roli. Gwiazda Nope, Brandon Perea, publicznie stara się zagrać Johnny’ego Storma, podczas gdy wielu fanów obsadziło Zaca Efrona w roli ognistego superbohatera. Były aktor Human Torch, Chris Evans, drażnił się nawet, że byłby gotowy do ponownego wcielenia się w tę rolę, a biorąc pod uwagę istnienie multiwersu w MCU, nie jest to do końca wykluczone.

Na razie Butler nadal cieszy się uznaniem za swoją pracę w Elvisie, występ, który według niektórych zapewni mu nominację do Oscara dla najlepszego aktora. Fani zobaczą jego bardziej komediową stronę w sobotę, kiedy zadebiutuje jako gospodarz w serialu komediowym Saturday Night Live. Aktora można również zobaczyć w nadchodzącej kontynuacji Dune: Part Two, której produkcja niedawno się zakończyła, a także w nadchodzącym dramacie Jeffa Nicholsa The Bikeriders.

Czytaj także  Emancipation Producer Apologizes For Bringing Enslaved Artifact to L.A. Premiere

Kto zostanie nową Fantastyczną Czwórką?

Fantastyczna Czwórka walcząca z Doktorem Doomem Komiksy Marvela

Wszystkie te role są pożądane poza Johnnym Stormem, ale nie ogłoszono jeszcze żadnych oficjalnych castingów. John Krasinski niedawno skomentował potencjalny powrót jako Reed Richards po zagraniu wariantu tej postaci w Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Mówi, że w tej chwili nie otrzymał telefonu od Kevina Feige and Co. w sprawie potencjalnego powrotu, co budzi poważne wątpliwości co do tego, czy Krasiński zagrał w wersję Mister Fantastic MCU.

Żona Krasińskiego, Emily Blunt, jest także kimś, kogo wielu fanów chce zobaczyć w Fantastycznej Czwórce, mając nadzieję, że zagra Niewidzialną Kobietę. Blunt odrzucił ten pomysł, ale nawet jeśli nie jest osobiście zainteresowana, chce zobaczyć, jak Krasiński robi więcej w swojej roli Reeda Richardsa.

„Byłem bardzo szczęśliwy z jego powodu, ponieważ myślę, że jest wielkim fanem” — powiedział Blunt za pośrednictwem HeyUGuys. „I rozumiem, dlaczego jest to tak żarliwa, pełna pasji religia dla ludzi. To teraz ogromna część naszej historii kina. Więc był zachwycony… Cóż, mam nadzieję [we can see him in the role again]. Mam nadzieję. Nigdy nie wiesz.”

Nowy film Fantastyczna Czwórka zostanie wydany 14 stycznia 2025 roku.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *