studia Marvela

Istnieje wiele powodów, dla których niektórzy aktorzy chcą dołączyć do MCU. W przypadku Aubrey Plaza po prostu chciała pracować z Kathryn Hahn, dlatego teraz ma pojawić się w Agatha: Coven of Chaos na Disney+. Po ujawnieniu w zeszłym tygodniu wiadomości, że Plaza będzie jedną z nowych twarzy dołączających do spin-offu WandaVision wraz z powracającymi Hahnem, Emmą Caulfield Ford i innymi, projekt wygląda jeszcze bardziej atrakcyjnie dla niektórych fanów MCU. Występując w In the Envelope: The Actor’s Podcast, aktorka odniosła się do swojego debiutu Marvela i tego, jak przyciągnęła ją szansa pracy z przyjacielem Hahnem. Plaza powiedziała:

„Myślę, że pracując z Kathryn Hahn, jest moją przyjaciółką. Znam ją od lat, nigdy tak naprawdę nie mieliśmy – wiesz, dzieliliśmy kilka chwil na ekranie Parks and Recreation lata temu, dziesięć lat temu, ale tak naprawdę nigdy z nią nie pracowałem i Myślę, że jest jedną z najbardziej niesamowitych aktorek, jakie obecnie pracują. Jest moją przyjaciółką, mówi moim językiem. Więc wiesz, możliwość wejścia z nią na ekran i stawienia się z nią twarzą w twarz jest jak… to mnie napędza. Wiesz, myślę, że to fajne, że to Marvel i tak dalej, ale naprawdę jestem zainteresowany pracą z Kathryn Hahn.

Ponieważ żadna postać nie została jeszcze ogłoszona dla Plazy, interesujące jest to, że używa terminu „chodzenie od stóp do głów” z Hahnem, co może sugerować, że będzie w jakiś sposób antagonistką Agathy Harkness Hahna. Więcej na ten temat pojawi się w Marvelu, wszystko w swoim czasie.

Gdzie Agatha: Coven of Chaos usiądzie w MCU?

Sabat Chaosu studia Marvela

Każda historia Marvela opowiedziana w MCU ma do odegrania rolę w większej narracji, nawet jeśli w danym momencie tak się nie wydaje. Chociaż niewiele ujawniono, gdzie solowy program Agathy znajdzie się w szerszym MCU, a nawet w odniesieniu do WandaVision, włączenie znanych gwiazd MCU, takich jak Ford, który grał Dottie w serialu prowadzonym przez Elizabeth Olsen, sugeruje, że serial odbędzie się po wydarzeniach z inauguracyjnego programu Marvela na platformie Disney+.

Czytaj także  Wyłącznie: Never Have I Ever Star mówi, że straciła przytomność, kiedy poznała Mindy Kaling

Jakkolwiek wszystko do siebie pasuje, popularność wiedźmy Kathryn Hahn podczas jej pobytu w WandaVision zagwarantuje, że Marvel Studios ma kolejny hit na Disney+, gdy serial pojawi się w ciągu najbliższych kilku lat. Zdjęcia mają się już wkrótce rozpocząć w serialu, który podobno będzie zawierał dziewięć odcinków. Chociaż nie wiadomo, jak długo będą trwały odcinki, oczekuje się, że serial będzie miał taką samą długość jak WandaVision i She-Hulk. Z wieloma plotkami na temat tego, czy Elizabeth Olsen sprawi, że jej MCU powróci w serii, po jej rzekomym upadku w finale Doctor Strange in the Multiverse of Madness – chociaż nikt nie wierzy w tę linię – Agatha: Coven of Chaos wygląda jak godny dodatek do składu fazy 5.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *