Saban Films ujawniło nasze pierwsze spojrzenie na supergwiazdę filmów akcji, Bruce’a Willisa, w jednej z jego ostatnich ról filmowych. Nowo opublikowany obraz, który pojawił się za pośrednictwem USA Today, przedstawia Willisa z bronią w ręku, gdy obejmuje on główną rolę w nadchodzącym thrillerze science-fiction Assassin, który niestety będzie jednym z ostatnich momentów, w których widzowie będą mogli zobaczyć na ekranie legendę Hollywood po jego niedawna emerytura. Sprawdź nowy obraz z Assassin poniżej.

Saban Films/USA Today

Wyreżyserowany przez Jessego Atlasa w jego fabularnym debiucie reżyserskim i napisany przez Aarona Wolfe’a, Assassin odnajduje Bruce’a Willisa na znajomym gruncie jako „lidera elitarnej grupy CIA wezwanej do służby, gdy eksperymentalna technologia ludzkich dronów wpada w niepowołane ręce”. Thriller akcji będzie zawierał wszystkie składniki, które uwielbiamy widzieć w pojeździe Bruce’a Willisa, w tym zdradę, zemstę i oczywiście mnóstwo akcji.

W Assassin występują Bruce Willis jako Valmora obok Nomzamo Mbatha (Coming 2 America), Dominic Purcell (Skazany na śmierć), Mustafa Shakir (Brawl in Cell Block 99, Emancipation), Hannah Quinlivan (Skyscraper), Fernanda Andrade (Moon Knight), Barry Jay Minoff (The Wiseguy) i Eugenia Kuzmina (Operacja Fortune: Ruse de guerre).

Zabójca będzie jedną z ostatnich ról Bruce’a Willisa

bruce-willis-detektyw-knight-odkupienie-2022-lionsgate Filmy Lionsgate

Niestety, Assassin będzie jedną z ostatnich ról Bruce’a Willisa, a legenda aktorstwa niedawno odeszła z zawodu po zdiagnozowaniu afazji, która powoduje problemy zarówno z językiem, jak i mową. Najstarsza córka aktora Bruce’a Willisa i aktorki Demi Moore, Rumer Willis, po niefortunnym ogłoszeniu w mediach społecznościowych podziękowała fanom za wsparcie w tym trudnym czasie.

„Do niesamowitych zwolenników Bruce’a, jako rodzina chcieliśmy podzielić się tym, że nasz ukochany Bruce ma pewne problemy zdrowotne i niedawno zdiagnozowano u niego afazję, która wpływa na jego zdolności poznawcze” – napisała w poście w mediach społecznościowych w marcu. „W wyniku tego iz dużym rozwagą Bruce odchodzi od kariery, która tak wiele dla niego znaczyła. To naprawdę trudny czas dla naszej rodziny i jesteśmy bardzo wdzięczni za waszą ciągłą miłość, współczucie i wsparcie. Przechodzimy przez to jako silna jednostka rodzinna i chcieliśmy zaangażować jego fanów, ponieważ wiemy, ile on dla ciebie znaczy, tak jak ty dla niego. Jak zawsze mówi Bruce: „Żyj na pełnych obrotach” i razem planujemy właśnie to zrobić”.

Czytaj także  Kristen Stewart Named Next Jury President of Berlin Film Festival

Oprócz roli w Assassin, Willis powróci, aby dokończyć trylogię Detective Knight Detective Knight: Independence. Detective Knight: Independence, ponownie wyreżyserowany przez Edwarda Johna Drake’a, przedstawia detektywa Willisa, Jamesa Knighta, próbującego powstrzymać zbuntowanego strażnika i wymykający się spod kontroli pojazd EMT przed narażeniem miasta na niebezpieczeństwo w Dzień Niepodległości.

Assassin ma zostać wydany przez Saban Films w wybranych kinach i na VOD 31 marca 2023 r. Tymczasem Detective Knight: Independence ma zostać wydany przez Lionsgate w wybranych kinach i na VOD 20 stycznia 2023 r., a następnie DVD i Premiera Blu-ray 28 lutego 2023 r.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *