Instagram

Można by pomyśleć, że zaimponowanie niegdysiejszemu panu może zająć dużo czasu. Wszechświata Arnolda Schwarzeneggera i wydaje się, że Hugh Jackman okazał się godny aprobaty gwiazdy Terminatora dzięki ostatniej rundzie treningu Wolverine’a do Deadpool 3. Odpowiadając na zdjęcia Jackmana ćwiczącego na siłowni, które zostały niedawno udostępnione w Internecie, Schwarzenegger odpowiedział na post z prostym emotikonem silnej ręki.

Wielu fanom Marvela wciąż trudno uwierzyć, że Jackman sprowadzi Wolverine’a z powrotem na ekrany na jeszcze jedną przygodę w ramach wprowadzenia Deadpoola do MCU w trzecim filmie Ryana Reynoldsa jako Merc with a Mouth. Jednak jedno było jasne: australijski aktor poważnie traktuje swój powrót i doskonale zdaje sobie sprawę, że musi być w szczytowej formie fizycznej, aby ponownie przywrócić popularną postać X-Men.

Wydaje się, że jego pokaz broni ma pełną aprobatę Schwarzeneggera, który jeszcze nie pojawił się w serii Marvel, ale to nie znaczy, że to się nigdy nie wydarzy. Jak wielokrotnie widzieliśmy, wiele castingów MCU pochodzi z lewego pola, aby zaskoczyć wszystkich. Kto więc wie, czy znajdzie się gdzieś rola dla Arniego, idącego śladami jego dobrego przyjaciela Sylvestra Stallone, który pojawia się po raz trzeci w tegorocznym letnim Guardians of the Galaxy Vol.3.

Zdjęcia do Deadpool 3 rozpoczną się w maju, a premiera pod koniec 2024 roku

Deadpool Studia XX wieku

Deadpool 3 pojawiał się od dłuższego czasu dzięki fuzji Fox/Disney i pandemii Covid, ale teraz koła są zdecydowanie w ruchu. Ryan Reynolds opublikował już zdjęcia z rozpoczynającego się reżimu treningowego, a teraz krążą pogłoski o tym, kto jeszcze może dołączyć do Reynoldsa i Jackmana w bardzo oczekiwanym filmie.

Niedawno Patrick Stewart drażnił się z jego możliwym powrotem jako profesor X, podczas gdy wiele innych potencjalnych powrotów postaci X-Men również było drażnionych w filmie obejmującym multiwersum, który już cieszy się zainteresowaniem publiczności, nawet zanim nagrano jedną sekundę materiału filmowego. Reynolds wcześniej drażnił się, że Deadpool 3 będzie chodził po „tonalnej linie”, aby jak najlepiej wykorzystać swoich dwóch głównych bohaterów. Powiedział:

Czytaj także  Stephanie Hsu Says Ryan Gosling is Silly and Funny Offscreen

„Myślę, że to spacer po linie. Mam na myśli, że większość tych filmów to zawsze spacer po linie, więc w tym przypadku mamy do czynienia z kolizją dwóch całkiem kultowych postaci, które istnieją w pomocniczym wszechświecie Marvela [laughs] — jesteśmy w tym momencie w Marvel Cinematic Universe. To naprawdę rodzaj znalezienia sposobu, aby służyć obu tym postaciom, który wydaje się niezwykle autentyczny dla każdej z nich, i myślę, że te dwie krzywdy faktycznie naprawią w całkiem niezły sposób ”.

Naturalnie, jakakolwiek presja wywierana na Deadpool 3 została zwiększona dziesięciokrotnie poprzez dodanie Wolverine’a Jackmana do miksu. Niestety minie jeszcze ponad rok, zanim prawdopodobnie zobaczymy oficjalne nagranie z Deadpool 3 w formie zwiastuna. To będzie bardzo długie oczekiwanie dla fanów… o których teraz wiemy, że wydaje się, że obejmuje również Arnolda Schwarzeneggera.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *