A24

Serial Beau is Afraid z A24 jest reżyserowany przez Ariego Astera i oznacza powrót Joaquina Phoenixa na duży ekran. Podczas gdy Beau Is Afraid może stanowić subtelną zmianę w stosunku do wcześniejszych horrorów Aster, Hereditary i Midsommar, jego zwiastun jasno pokazuje, że widzowie będą mieli wiele niespodzianek w tym nowym filmie. Pomimo szumu, fani, którzy z niecierpliwością czekali na film, nie byli zaskoczeni jego oceną. Film otrzymał R za treści zawierające przemoc, treści seksualne, graficzną nagość, używanie narkotyków i język.

Na podstawie zwiastuna możemy spodziewać się mieszanki treści przerażających i fantastycznych w historii, która obraca się wokół rodziny w różnych ramach czasowych. Ponadto prawdopodobnie nadal zobaczymy typowe graficzne i krwawe sceny Astera, które sprawiają, że jego filmy są tak wyjątkowe i zapadające w pamięć.

Film, który sugeruje strach i nieszczęście

beau boi się feniksa A24

Historia Beau is Afraid kręci się wokół mężczyzny w średnim wieku o imieniu Beau (Joaquin Phoenix), który ma emocjonalnie skomplikowaną relację z matką. Jego plany, by ją odwiedzić, zostają zniweczone, gdy bierze udział w wypadku samochodowym. Potem widzimy, jak Beau podróżuje w czasie w mieszance akcji na żywo i unikalnych scenerii. Ponadto fascynujące jest oglądanie dwóch różnych wersji Phoenixa: jednej jako dorosłej, a drugiej jako dziecka.

Nie ma wątpliwości, że Beau się boi to inny rodzaj filmu niż Hereditary i Midsommar. Jednak oferuje interesujące spojrzenie na to, co może się stać, gdy dynamika rodziny zmieni się w straszny sposób.

Nie jest niespodzianką, że Aster współpracuje z operatorem Midsommar i Hereditary Pawłem Pogorzelskim oraz montażystą filmowym Lucianem Johnstonem nad tym nadchodzącym filmem. Podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich filmów, Aster pracował nad scenariuszem Beau Is Afraid.

Wraz z Phoenixem w filmie występuje także imponująca obsada, w skład której wchodzą Nathan Lane (Klatka dla ptaków), Amy Ryan (Biuro), Pattie LuPone (American Horror Story), Parker Posey (Dazed and Confused), Kylie Rogers (Home Before Dark) , Denis Ménochet (The French Dispatch), Stephen McKinley Henderson (Dune), Michael Gandolfini (The Many Saints of Newark), Hayley Squires (In the Earth) i Zoe Lister-Jones (Life in Pieces).

Czytaj także  Will Ferrell mówi, że nowy świąteczny film łączy w sobie „serce, komedię i przesłanie”

Premiera Beau Is Afraid odbędzie się 21 kwietnia. Tymczasem możecie obejrzeć zwiastun, udostępniony dzięki uprzejmości A24, poniżej:

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *