Anya Taylor-Joy jest dobrze znana z roli w wielokrotnie nagradzanym serialu Netflix The Queen’s Gambit. Jej głos będzie można również usłyszeć w nadchodzącym filmie Super Mario Bros. jako Princess Peach. Studio Modern Luxury San Diego przeprowadziło niedawno wywiad z aktorką na temat tego, jak przygotowywała się do roli, w tym, jak postać wpłynęła na nią, by zaczęła grać w gry wideo. Mimo że nie była graczem przed otrzymaniem tej roli, stała się oddaną fanką po zbadaniu filmu.

„Teraz jestem graczem i jest to naprawdę zabawne. Idealnie, lubię grać w salonach gier, ponieważ znowu jest jak w kinie; Uwielbiam ceremonię. Pójdę z całą paczką przyjaciół. godziny w arkadach”.

Peach po raz pierwszy pojawiła się w grze wideo Super Mario Bros. z 1985 roku. Jako ofiara wielkiego złoczyńcy Bowsera, Peach jest często przedstawiana jako postać niezależna (NPC). Jednak niektóre tytuły Nintendo pozwalają graczom grać jako postać, na przykład Super Princess Peach, gdzie zamiast tego musi uratować Mario.

Jako obrońca Królestwa Grzybów, Peach wydaje się zachowywać tę samą formułę w filmie Super Mario Bros. Jak pokazano w najnowszym zwiastunie filmu, Toad stoi obok księżniczki, podczas gdy ona bezpośrednio walczy z siłami Bowsera. Możesz sprawdzić oficjalny podgląd poniżej:

Obrazy reflektorów

Taylor-Joy po raz pierwszy pojawiła się na ekranie w 2014 roku w Endeavour, serialu detektywistycznym, którego akcja toczy się w otoczeniu nastolatków. Od tego czasu ta amerykańsko-argentyńska aktorka pojawiła się w innych uznanych filmach, w tym Last Night in Soho, The Witch, a także w niedawnym thrillerze Menu, w którym zagrali Ralph Fiennes i Nicholas Hoult.

Datę premiery filmu Super Mario Bros. ustalono na kwiecień 2023 r. W filmie Taylor-Joy dołączy do Chrisa Pratta jako Mario, Charlie Day jako Luigi, Keegan-Michael Key jako Toad, Jack Black jako Bowser, Fred Armisen jako Cranky Kong, Seth Rogen jako Donkey Kong, Sebastian Maniscalco jako Spike i Kevin Michael Richardson jako Kamek. Matthew Fogel napisał scenariusz do filmu, który wyreżyserowali Aaron Horvath i Michael Jelenic.

Czytaj także  Suicide Squad Director Claims Unreleased Ayer Cut is 'Vastly Better'

Według Taylor-Joy jest chętna do wzięcia udziału w swojej trasie prasowej w 2023 roku jako Peach, podczas której planuje przebrać się za tę postać. Po rozmowie z MTV News ujawniła, że ​​salon gier jest jej ulubionym miejscem do grania w gry i że teraz stała się „hardkorowym dorosłym automatem do gry”.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *