Zdjęcia Warner Bros

Aktor Antonio Banderas poczuł coś głęboko emocjonalnego, pracując u boku legendy Hollywood Harrisona Forda w filmie Indiana Jones i tarcza przeznaczenia, nazywając to „pięknym być po prostu blisko niego”. Omawiając kontynuację Indiany Jonesa z Total Film, Banderas porównał granie u boku Forda do marzenia z dzieciństwa, porównując to do tego, kiedy fani rozmawiają z nim o Shreku.

„Pięknie było być po prostu blisko niego. Niektórzy ankieterzy mówią mi dzisiaj:„ O mój Boże, miałem 7 lat, kiedy wyszedł Shrek 2, więc teraz mam 27 lat i przeprowadzam z tobą wywiad i oglądam twoje filmy od tego czasu. Ale to samo przydarzyło mi się z Harrisonem. Pamiętam, jak pierwszy raz zobaczyłem Indianę Jonesa i wpadłem w szał. Więc samo bycie tam było piękne ”.

Banderas ujawnił już, że jego rola Renaldo, przyjaciela Indy’ego, nie jest główną rolą w filmie Indiana Jones and the Dial of Destiny. Ale z pewnością brzmi to tak, jakby aktor miał dokładnie to, czego szukał, pomimo tego.

„Moja postać jest bardzo mała. Nie jest złym facetem, jest przyjacielem Indiany, który pomaga w pewnym momencie filmu. Ale nie jest zbyt duży”.

To nie pierwszy raz, kiedy Banderas chwalił współpracę z Fordem, wcześniej nazywając kultowego aktora „dżentelmenem na planie i poza nim” i ujawniając, że widok Forda w kostiumie jako Indy po raz pierwszy sprawił, że poczuł się gwiazdorsko. uderzony.

Indiana Jones and the Dial of Destiny będzie ostatnim razem Harrisona Forda jako kultowego poszukiwacza przygód

Indiana-Jones-i-tarcza-przeznaczenia Studia Walta Disneya

Indiana Jones and the Dial of Destiny rozpocznie się od amerykańskiego archeologa i poszukiwacza przygód Indiany Jonesa żyjącego obecnie w 1969 roku na tle Wyścigu Kosmicznego. Ale Jones jest zaniepokojony faktem, że rząd USA zwerbował byłych nazistów, aby pomogli pokonać Związek Radziecki w rywalizacji o lot w kosmos. Jego chrześniaczka Helena towarzyszy mu w podróży, a para próbuje powstrzymać Jürgena Vollera, członka NASA i byłego nazistę zaangażowanego w program lądowania na Księżycu, który chce uczynić świat lepszym miejscem, jak uważa za stosowne .

Czytaj także  Star Trek 4 Is 'Cursed' But Will Be 'Compelling'...if it Ever Happens, Says Chris Pine

Z pewnością istnieje duża presja, aby piąty występ Indiany Jonesa odniósł sukces, ponieważ Harrison Ford potwierdził, że będzie to jego ostatni raz w biczu i fedorze. „Zawsze chciałem to zrobić. Chciałem zrobić resztę historii, aby zobaczyć koniec jego kariery” — wyjaśnił niedawno Ford, dlaczego chciał wrócić po jeszcze jedną przygodę, zanim potwierdził raz na zawsze, że „to dla mnie ostatni raz”.

Reżyseria: James Mangold (Ford przeciwko Ferrari, Logan), Indiana Jones and the Dial of Destiny, w rolach głównych Phoebe Waller-Bridge (Fleabag), Antonio Banderas (Uncharted, Kot w butach: Ostatnie życzenie), John Rhys-Davies (Raiders of the Lost Ark), Shaunette Renee Wilson (Czarna Pantera), Thomas Kretschmann (King Kong), Toby Jones (Jurassic World: Fallen Kingdom), Boyd Holbrook (Logan), Oliver Richters (Czarna Wdowa), Ethann Isidore (Mortel) i Mads Mikkelsen (Fantastyczne zwierzęta: Sekrety Dumbledore’a) u boku Harrisona Forda.

Indiana Jones and the Dial of Destiny ma ukazać się w kinach 30 czerwca 2023 roku przez Walt Disney Studios Motion Pictures.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *